Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okai lehetnek a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek a következőknek?

Figyelt kérdés
Egy fiatal fiú nem mutat érdeklődést a női nem felé. Szépnek tartja őket de nem mer vonzódni hozzájuk. Nem képes elfogadni ha vonzónak tartják a lányok. A szexre nem vágyik, nem dúlnak benne a hormonok. Az aszexualitást szerintem kizárhatjuk.

2019. jún. 13. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
De a homoszexualitást nem.
2019. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt hívják aszexuálisnak, még jó, hogy az egyetlen választ kizártad.
2019. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért is? Lehet, hogy csak fél.
2019. jún. 13. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Elege lett a rittyókból, s úgy döntött nem kér ebből többet. Megértem egyébként.
2019. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet csak sajátos nézete van és nem igazán érdekli a szexualitás a recskánál tovább, lehet aszexuális, lehet magánakvaló, lehet félénk, ezer dolog
2019. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ezen hogyan változtasson?
2019. jún. 13. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
mivel még mindig nem tudjuk,hogy miért gondolkodik így,így azt sem lehet tudni,hogy min kéne változtatni egyátalán, csak felsoroltam pár dolgot,hogy miért lehet. Meg egyátalán miért kellene változtatnia,ha ez neki így megfelel?
2019. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy vagy több komolyabb csalódás , időlegesen megöli az érdeklődést de szerintem nem örökre. Ha egyszer jön egy olyan akiben az látja majd , hogy érdemes vele foglalkozni lépni fog.
2019. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bátyám is ilyen. Nem akarj barátnőt, mert mi van ha szakítanak. Nem akar szexelni, mert mi van ha elkap vmit, terhes lesz a csaj stb...
2019. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nem találta meg a tökeit. Fél a pofára eséstől, fél, hogy mit gondol majd róla a csaj. Fél az érzelmektől, fél a csalódástól. Nem tudja, hogy a lovat megülni csak teljes seggel szabad, különben óhatatlanul bukás lesz a vége.
2019. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!