Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jelenleg sikertelen fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenleg sikertelen fiúkat miért sikerül mindig elhitetni a "nagyon kedves srác vagy, de inkább legyünk barátok" szöveggel?

Figyelt kérdés

Nem magamról beszélek, hanem másokról. Elképesztő, hogy tényleg elhiszik a nőknek ezt a szamárságát, ami igazából nem más, mint egy lekoptató szöveg.


Ti most tényleg azt gondoljátok, hogy a csaj értékesnek tart titeket? Szerintetek ha ez így lenne, akkor hagyná, hogy kicsússzatok a kezei közül megkockáztatva azt, hogy mással fogtok összejönni? Hol éltek ti?


Én egyszer kaptam ehhez hasonló szöveget, de azonnal felálltam és otthagytam a nőt, még valamikor réges-régen. Furcsa volt látni, hogy mennyire fordult a kocka. Egy kis határozottság sosem árt... :D


2019. máj. 24. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hiszek ilyesmit, és erre általában azt válaszolom, hogy bocs, de nincs szükségem baratra.
2019. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát bocs, de én értéktelen pasikat nem így kezelek. Ha egy pasit értéktelennek tartanék, akkor nem magyarázkodnék neki, nem szépelegnék, hanem lesz@rnám, elküldeném a francba.

Nem minden pasi kap ilyen tapintatos szövegeket (és itt nem a fent idèzett sablon dumára gondolok, hanem bármilyen más jobban megindokolt kifogás keresése), vannak olyanok is, akiket a lány nem sajnál és nem fog vele tapintatoskodni.

Ha kedves a sráccal, akkor önmagában jelenthet valamit, bár nem jön be neki annyira vagy nem tudja elképzelni őt párkapcsolatban, de ettől még biztos lehet valami szimpátia, különben nem mondana ilyeneket akármilyen gyökérnek lekoptatásképp.

A dolog másik oldala talán az, hogy vannak lányok, akik talán tényleg szeretnek barátkozni és nehezen értik meg az ilyen fiúkat, akik csak a nő szerzésre hajtanak, nem nyitottak barátságra, ráadásul megvannak sértődve, hogy nem juthattak a lány bugyijára...

Amúgy lányokat is szoktak ‘friendzone’-elni, mielőtt nagyon beleélnéd magad a “férfi sors” miatti önsajnálatba.

2019. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne hinném el, hogy attól én még egy értékes ember vagyok, hogy éppen annak a lánynak bármilyen okból nem jöttem be?


Abban egyetértek Zavart kollégával, és én is így csinálom, hogy ilyenkor nem szabad barátkozásba belemenni, mert akinek ezt mondják, az úgyis mindig reménykedni fog. Ami pedig akadályozza, hogy észrevegyen az ember mást.

2019. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekem ugyan nincs bajom a "firendzone"-val, sőt kifejezetten kedvelem. A világ nem hallott még ilyen kijelentést, de így van.


Először is, én folyamatosan oda rakom az összes nőt. Mókás látni, amikor a mindenkinek bejövő csajokat is oda száműzöm, aztán nem értik, mi a szitu. Volt olyan, akinek azt hazudtam, hogy azért teszem oda, mert nem az esetem, erre elsírta magát. Ugyanez a nő később benne volt a kérésemben és átéltem vele egy addig még nem tapasztalt erotikus dolgot.


Másrészt én magam szeretek a "friendzone"-ba lenni, mert a terveimet onnan feltűnés nélkül indíthatom. Volt már úgy, hogy csak ismerős csajjal alap volt, hogy smárolok, meg fogdosom a seggét, ha találkozok vele. De ugye, én csak a "firendzone"-ban vagyok, nincs köztünk semmi. :D


Engem tehát elkerül a "férfi sors", mert a firendzone az én lehetőségeim tárháza.


De ez a kérdés NEM rólam szól, hanem azokról, akiknek ez a dolog a mumus :-)

2019. máj. 24. 18:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha elutasít, de viszont az qrvara idegesít, ha közelemben úgy viselkedik mint egy szerelmes
2019. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem soha nem ajánlották fel a barátságot, így nem tudom. Mondjuk esélyt se adtam rá senkinek, én mondtam azonnal, hogy akkor köszi, ne keressük többet egymást egyáltalán.
2019. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy ha egy nő valakit értékesnek tart, azzal össze is akar jönni? Rengeteg olyan férfit ismerek, aki nagyon értékes, jó beszélgetőpartner, de nem akarok semmi többet tőle. Miért ilyen nehéz ezt felfogni?

Vagy te mindenkit meg akarsz dugni akit értékesnek tartasz?

2019. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért gondolom azt, mert evolúciós szempontból egy nő minél értékesebbnek tart egy hímet, annál jobban vonzódik hozzá szexuálisan. Az emberiség történelme során mindig a legértékesebb hímek vitték a legjobb nőket, a kevésbé értékesek, vagy értéktelenek pedig mentek a levesbe, és eltörlődtek a történelem színpadáról.
2019. máj. 26. 17:22
 9/17 A kérdező kommentje:

"Vagy te mindenkit meg akarsz dugni akit értékesnek tartasz?"


Ez pontosan így van. Értéktelen lányokkal nem csak hogy nem dugok, de még csak szóba sem állok.

2019. máj. 26. 17:27
 10/17 anonim ***** válasza:
És olyan nőt nem találtál még akit értékesnek tartasz de nem akarsz megdugni? Szomorú egy életed lehet...
2019. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!