Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme közeledni felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme közeledni felé ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Van a cégnél egy új lány aki nem rég jött hozzánk dolgozni és nekem az első perctől fogva tetszik ahogy bemutatkozott..Párszor beszélgettünk meg múltkor vittem neki egy kis csokit,megköszönte és mondta hogy aranyos vagyok..A minap és beszélgettünk egy kicsit,vagyis csak érdeklődtem hogy hogy van hogy telt a hétvégéje,ő ugyanígy visszakérdezett aztán ennyi volt..De mosolygós mindig és gondolom azt is leszűrte hogy tetszik nekem..Habár volt egy szitu mikor megkérdeztem megy-e valahova a hétvégén és mondta hogy még nem tudom hova megyünk,na itt mondtam magamba hogy ne akkor ennek is van barátja...
2019. jún. 15. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van baratja, akkor nincs ertelme...
2019. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez csak az én elméletem hogy van mert egyből arra gondoltam mikor mondta hogy megyünk hogy a barátjával megy,de hát aki szép annak mind van barátja...
2019. jún. 15. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha aranyosnak nevezett, akkor nem vesz férfiszámba.
2019. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem alapból nem vesznek a nők férfi számba tehát ez nem újdonság...Ezért vagyok már úgy a nőkkel hogy elbeszélgetek velük és ennyi...Mert másra úgy sincs esély,én nem az a nyikhaj fajta vagyok maradjunk annyiba.
2019. jún. 15. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van barátja akkor nyilván ne próbálkozz tovább. Amúgy ideje nyitni a szerinted kevésbé szép lányok felé is, nem emberevők :).
2019. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt cáfolnám, hogy ha aranyosnak nevez, akkor nem vesz férfiszámba. Ebben a szituációban (vittél csokit, megköszönte) teljesen rendben van, hogy azt mondja "aranyos vagy", mert ez csak egy szófordulat. Mostanában nagyon sokan használják a "kedves vagy/kedves tőled" helyett. Az viszont, hogy kihangsúlyozta, hogy nem tudja, hogy hová mennek, többes számban, beszédes lehet. Szerintem így akarta jelezni, hogy nem egyedül tölti a hétvégét. Lehet, hogy hibás a logikám, de szerintem ha azt akarná, hogy közeledj felé, akkor még véletlenül sem beszélne többes számban, nehogy azt hidd, hogy van pasija és emiatt ne próbálkozz.
2019. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem próbálkozok nála,tehát bármire meghívás nincsen,annyi van hogy beszélgetünk és ennyi..De sok reményt nem fűzök sőt nem is fűztem...
2019. jún. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!