Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyi nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi nőnek nincs önbecsülése, hogy ő kezdeményez és ráhajt a külföldiekre?

Figyelt kérdés

Tegnap strandolni voltam egy haver csajjal és két fekete, született amerikai srác volt mellettünk. 11-től 5-ig 13 (!) csaj jött oda hozzájuk maguktól udvarolni nekik különböző kifogásokkal, pl. elfogyott a naptejem, nektek van? Vagy odajött két csaj hogy nincs aki benapolajozza őket. Olyan is volt aki simán odament megkérdezte honnan jöttek, bemutatkozott és meghívta estére magukhoz őket. Én a haver csajjal csak néztem mint a moziban, hogy ilyen van? A két srácnak oda se kellett mennie senkihez, nem kellett csajozniuk, semmi. Maguktól jöttek, önként felajánlkoztak a srácoknak! Az érdekes, hogy egyáltalán nem voltak jóképűek, nem egy Neymar vagy Hamilton külsejű srácokra gondoljatok. Az egyik még alacsony is volt (170 centi volt talán). Engem jóképűnek mondanak, sok szép csajom volt, de elvétve volt olyan, hogy így fel akarjanak szedni, valamit lépnem kellett azért mindig.

Beszélgettem kicsit a srácokkal, jófejek amúgy, de jót nevettek ezen ők is! Nem gondolták, hogy ekkora sikerük lesz itt. Azt mondták április vége óta 28 nővel volt dolguk és sokat egyszerre ketten ...


Félreértés ne essék! Ez nem egy rasszista kérdés! Semmi gond, hogy feketék a srácok, a gond az hogy ennyire hülye ennyi csaj, hogy meglátják, hogy fekete és amerikai és rögtön támadnak. Ha legalább udvarolnának a srácok vagy ők kezdeményeznének, de nem!


Ti is láttatok már ilyet? Mi nagyon meglepődtünk.


2019. jún. 16. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Persze, főleg diszkóban láttam ilyeneket de azok a fiúk valami arab félék lehettek..Kb egy az egyben mint az itthoni romák .. Szerintem azt hiszik ha valaki külföldi automatikusan elviszi ide oda azért cserébe mert megengedik hogy le k***ják őket, sokan tévednek persze.
2019. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
51%
Lehet hogy csak jó ízlésük van. :D
2019. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%

A pénz és a jólét.

Érzik a szagát és reménykednek a nyomorultak.


A Meki vagy a gyári meló helyett, inkább cumiznak egy feketét, ha ezzel talán leléphetnek külföldre.


Én egyszerre szánom őket és undorodom tőlük. Nyomorult jószágok. :(

2019. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Akkor most mégsem azt szeretnétek, hogy egy nő kezdeményezzen, ha tetszik neki egy férfi?

2019. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Ami más és új, az mindig érdekesebb. Én Olaszországban éltem sokáig, és a helyi srácok is mindig a külföldi csajokra hajtottak rá, mert a megszokott olasz lányokhoz képest érdekesebbek voltak a svéd, ausztrál, orosz, stb. lányok. Vagy akkor ezeknek a srácoknak sem volt önbecsülése? Vagy kettős mérce?
2019. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Mivel több a ripanc, mint a tartással rendelkező nő, így több is kezdeményez ilyen esetben. Egyszerű matematika. Ne csodálkozz! Szívesen. 31F
2019. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Na mi van? Mégis kezdeményeznek a nők? Semmi nem jó nektek?
2019. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

7.-nek.


A kezdeményezés,egy férfinél, és a rámegyek egy migránsra, az 2 eltérő dolog!

2019. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
#7 ahonnan pénzt várnak ott eddig is kezdeményeztek. Ott kéne ami nem a pénzről szól.
2019. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Biztos nem csak csórók, hanem rondák és bunkók is vagytok.
2019. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!