Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor az emberek olyanokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az emberek olyanokat mondanak hogy hová tette a nő a szemét, ennek a nőnek nincsen önbecsülése, biztos csak a pénzért van vele stb. , egy olyan párral ahol a nő sokkal jobban néz ki akkor lényegében irigységből mondják ezeket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2018. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2018. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármi. Lehet irigy, de lehet, aki mondja, még soha nem volt szerelmes, csak számításból voltak kapcsolatai. Az ember nem attól, azért lesz szerelmes, mert mások szerint össze illünk. Én is vissza hallottam, mit akarok én attól a nőtől, mikor százszor jobbat, szebbet is kaphatnák, de ha egyszer ő érte vagyok oda és vissza, akkor miért hallgatnák másra, hogy nem illik hozzám? Nekem kell vele élnem és nem másnak. Az ilyen jellegű kérdéseket, megjegyzéseket hüllllllllllleségnek tartom. Csak is a két emberre tartozik.
2018. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki hülye, az igen. Én arra mondom, akit nem értek. Az egyik barátnőm szép, gazdag, hozzáment egy nincstelen törpéhez, aki egész nap videojátékozik, és el van hízva.

Az esküvőn konkrétan a beszédben mondta a srác haverja, hogy kifogta az aranytojást tojó tyúkot. A lány családja fizet mindent a srácnak is. A srác meg közben beszabályozza, hogy nem barátnőzhet meg nem vágathatja le a haját.


Erre aki irigy, az mazochista.

2018. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irigységből mondják.
2018. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van , aki irigységből mondja. Meg van, aki annyira csőlátású, hogy nem bírja felfogni, hogy vkinek tetszhet nem médiaideál külsejű ember is, és meg próbálja ideologizálni a saját ízlésére lebontva. Tehát magából indul ki.
2018. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!