Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt, aki nagyon gyönyörű arcú -testű, stílusos, és a külseje ellenére nagyon intelligens, okos, jófej, pozitív és kedves személyiség?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2017. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%
Én a kedvesnél buktam el. :D Alapból nem vagyok kedves.
2017. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen, egyet, csak sajnos foglalt is. Nem is csodálom...
2017. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Igen, én is ilyen vagyok pontosan.

Aki ismer, az tudja is ezt az állítást bizonyítani.

2017. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, annyi hogy a teste nem tökéletes, tehát van rajta egy nagyon pici felesleg. Ruhában nem is látszik, de azért diétázik és sportol rendszeresen, és egyre tökéletesebb lesz a teste is. Az arca is nagyon szép, hatalmas kék szemek, telt ajkak, hófehér fogak. Mindenkivel kedves, nem néz le senkit, és értelmes is, mesterdiplomája van.

Többet nem ismerek :D

2017. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%

Miért is zárná ki a kettő egymást?

Ismerek ilyet, igen.

2017. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Igen. A barátnőm pont ilyen.

(Az mondjuk igaz, hogy a baráti társaságból a legtöbben inkább "csak" csinosnak és nem gyönyörűnek tartják, de nekem ő a legszebb a világon.)

2017. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engem is találjon meg már egy ilyen földre szállt Vénusz. :D
2017. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Amikor megismertem, akkor kiderült, hogy vőlegénye van. Belezúgtam, és később részegen vallottam meg neki, hogy utálom őt, mert ilyen, hogy belezúgtam annak ellenére, hogy vőlegénye van.


Közölte, hogy nem zúghatok bele, fogja vissza magam. Így tettem. pár hónap múlva a vőlegénye kidobta őt :D egy hónapra rá már volt pasija a csajnak. de ez az "egy hónap" decemberről januárra volt, amikor még karácsonyi szünet is volt, és így szedett össze kevesebb mint 30 nap alatt a csaj egy másik srácot.


Szerinted mekkora volt nála a sor? hányan vannak most is belezúgva? Tényleg irgalmatlan intelligens.

2017. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Utóljára gyerekkoromban hallottam ilyenről. Őt Hófehérkének hívták. A mai napig őt keresem. 42/F
2017. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!