Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, létezhet olyan, hogy nekem nincs személyiségem és ezért nem képes egy lány igazán megszeretni?

Figyelt kérdés
Kort leírnátok?
2013. márc. 13. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem lehet személyiséged ha számítógépes vírus vagy és egy gép írta ide a kérdést.
2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember akinek nincs személyisége. Mindnekinek van csak sokan nem merik felvállalni érzéseiket, véleményüket stb.
2013. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért földönkivüli lény vagy?Szerintem inkább önbizalmad nincs 25L
2013. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zombi vagy?
2013. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok zombi se E.T.

Csak egy csodabogár vagyok, akit nem értenek meg sokan. :S Nem vagyok a nők bálványa. Nem külsőre. Belsőre. :(

2013. márc. 13. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Személyisége egy kutyának, vagy macskának is van, de még a lányom aranyhörcsögének is.
2013. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs is lányod.
2013. márc. 13. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt biztos te tudod jobban nálam :-D De van, meg két fiam is :-P
2013. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!