Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden alkalommal, amikor le akarok szólítani egy nőt, a következő parák és félelmek jönnek elő bennem?

Figyelt kérdés

-Mi lesz, ha odamegyek és be fogok égni?

-Mi lesz, ha totál fura, aberrált, hülye helyzet lesz?

-Mi lesz, hogyha jön a 2 tonnás kidobó barátja és lekever nekem egy baromi nagy sallert?

-Mi lesz, ha a lány instant le fog koptatni?

-Mi lesz, ha undok lesz velem?

-Mi lesz, ha látványosan visszautasít?


2019. jún. 19. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szólíts le férfiakat.
2019. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Először is: nyugodj meg, attól megnyugszol!


- Olyat válasz aki minimális érdeklődést mutat irántad, van visszajelzés, hogy nem vagy közömbös/ellenszenves.

- Az ismerkedést csak TE teheted aberrált hülye helyzetté!

- Gyúrj te is! Vagy legalább is figyeld a kiszemeltet, látsz e kártyás telefonfülke mérető pasikat körülötte.

-Lekoptat, túl éled. Nem jöhetsz be minden nőnek.

- Ha normális, kulturált, de laza vagy nem lesz undok!

- Mint a filmekben? Kiveri a balhét? Rendőrt hív? Nem filmben szerepelsz!

Szívesen!

40F

2019. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Én is ilyen vagyok sajnos, ezért nem lesz soha nõm.
2019. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret.
2019. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind benne van a pakliban. A te dolgot, hogy erőt meríts és leküzd a félelmeidet. Aki, mer az nyer! Ha nem is jön mindig össze, legalább megpróbáltad és később nem őrlődsz majd azon, mi lett volna, ha...
2019. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz? Semmi, az élet megy tovább. Én inkább attól tartok, hogy nem tudom fenntartani az érdeklődést, lejáratom magam, félrebeszélek, nem tudom kifejezni magam úgy, ahogy szeretném. Aztán napokig ezen fog kattogni az agyam, szégyenérzet fog gyötörni... Sokat kéne csinálni, egy idő után biztos hozzászokna az ember, nem lenne ilyen stresszes. Letojnám a kudarcokat. Csak ugye elkezdeni nehéz mindent.
2019. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
#6 Azt ugye vágod, hogy minden leírt gondod az önértékelésedből fakad? Nem gyakorolni kellene a leszólítást, hanem magadban rendet tenni és sikeresen csajozni. Amíg ez nem történik meg csak újabb kudarcok és fóbiák, frusztrációk melegágya lesz a próbálkozás. 40F
2019. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1) ne éld meg paraként, hogy nem jössz be a nőnek, így nem is lesz égés - megpróbáltad, nem sikerült, ez van, nem dől össze a világ. Ha bunkó módon koptat le, az inkább az ő szegénységi bizonyítványát mutatja.

Max. annyi, hogy azért nagyobb eséllyel lesz sikerélményed, ha nem a sajátodnál 2-3 kategóriával szebb nőkhöz mész oda

2) nagy valószínűséggel nem lesz az, ha meg igen, lesz majd egy vicces sztorid 10 évvel későbbre

3) azt mondod a pasasnak, "bocsi, nem tudtam, hogy van barátja a lánynak, ne haragudj" és elmész

4) mint az 1. pont

5) mint az 1. pont

6) mint az 1. pont

2019. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem gyakorolni kellene a leszólítást, hanem magadban rendet tenni és sikeresen csajozni. És ezt hogyan kell kivitelezni? Olyan, mintha túlsúlyosnak azt mondanád, hogy nem egészségesen kell étkezni, diétázni... hanem le kell fogyni. :D Elhiztál? Tegyél rendet magadban, es ne legyél dagadt keci!
2019. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#8 "Max. annyi, hogy azért nagyobb eséllyel lesz sikerélményed, ha nem a sajátodnál 2-3 kategóriával szebb nőkhöz mész oda"


Pontosabban: mivel a nő MINDIG felfelé választ, a poszt író szintjétől legalább egy, de inkább két szinttel lentebb lévő nőhöz menjen oda. Persze ehhez nem árt tisztában lenni a saját szintjével és csalhatatlanul szintezni egy pillantással a nőket.

2019. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!