Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha azt mondanám, hogy közvetle...

Ha azt mondanám, hogy közvetlenül menstruáció után, megszakítással, egyetlen alkalommal próbálkozva akarok teherbe esni?

Figyelt kérdés
...mekkorát nevetnétek? Pedig így történt. Mi vagyok én, valami extratermékeny földönkívüli? Van ilyen a világon még egy?! Természetesen nem így akartam, hanem így nem akartam... el sem hiszem, hogy ilyen megtörténhet.
2017. jan. 10. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Persze, velem pontosan ugyanez történt 3 éve, szóval nem vagy akkora nagy szám.

De majd jönnek nálam okosabb szakértõi a témának, és elmondják, hogy bármikor teherbe lehet esni anyukám.:)

2017. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hany hetes terhes vagy? Doki látott már? Lehet egy másik alkalommal estél teherbe, az első trimeszterben én is minden 4. héten menstruáltam, legalább is azt hittem.. Lehet az a mensi nem is mensi volt. De amúgy minden lehetséges, én sem akkor estem teherbe amikor a legnagyobb az esély..
2017. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Semekkorát. Semmi vicces vagy lehetetlen nincs benne.

Menstruáció után (kinek mikor: 5-7 nap) is lehet közvetlenül ovu rövid ciklus esetén, de a hímivarsejtek is ekég szívósak tudnak lenni, hogy akár 7 napig is éljenek és akkor már rövid ciklus se kell.

A megszakítás pedig sose volt védekezés.

Nem kell ehhez extra termékenynek lenni, csak hülyének.

2017. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semekkorát. Bármikor teherbe lehet esni
2017. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 éves lányom a bizonyíték, hogy lehetséges. ;)
2017. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!