Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran olvasom itt, hogy párok úgy jönnek össze, hogy előtte a csaj többször is elutasítja a férfit. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Nem bánja meg a nő sem, de akkor meg előtte miért kell önmagának is ártania azzal, hogy kitart a magányos élete mellett, illetve mikor lehet komolyan venni az elutasítást, és mikor jelenti ezt az érthetetlen kéretést?

Egyik példa csak máról, de minden nap látok ilyet: "Sokáig és kitartóan próbálkozott így összejöttünk, pedig akkoriban nem akartam kapcsolatot."


2019. jún. 19. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Őszinte legyek? Ki az a címeres hülye, aki elsőre nem ért az elzavarásból? Miért próbálkozik "újra"? Most logikusan gondoljuk végig az esetet.


Elhívod X-et randizni, aki elutasít. Mire számít aki tovább próbálkozik? Most őszintén, tudjátok mi történik, ha mégis? Vagy 1.X-nek addigra "már mindegy" és "jobb híján" összejön veled, vagy 2.Felhasznál a saját céljaihoz.


Egyik se nyerő.



"Sokáig és kitartóan próbálkozott így összejöttünk, pedig akkoriban nem akartam kapcsolatot."


Ez pedig úgy 10-ből háromszor igaz, a másik 7 csupán eufemisztikus kívánt lenni, és így szépíti a "jobbat várnék!" vagy "Még hátha a macsó exem visszajön" vagy ilyesmi.


Népbíróság, kivégzésre jelentkezem a véleményem miatt :D

2019. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nagyon tetszik neked, akkor a "jobb híján" és a kihasználás is csodálatos állapot.
2019. jún. 19. 20:55
 3/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
59%
Mert a csaj alfákra vágyik, a fickó meg béta. Aztán a csaj rájön, hogy az alfák csak megdugják, így összejön a bétával. Az esküvőn meg együtt ünnepel az egész görög ábécé, és lehet, hogy epszilon és gamma is egymásra találnak. Lól.
2019. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez olyan, mint amikor matematikában a rossz képlettel kapod meg valahogy a helyes eredményt... Egyszer kétszer bejöhet, de ha erre építesz, tuti megbuksz.
2019. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakran olvasom itt,"


Hol konkrétan?

2019. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rockarc ***** válasza:
85%

Ezt hivjak kitoresnek a friendzone-bol. Tevedes azt gondolni, hogy a sok probalkozas hozta meg az eredmenyet. Sokkal inkabb az, hogy a csaj idokozben megismerte kozelebbrol es rajott, hogy is rossz parti a masik. Tehat nem zaklatni kell a csajt, az nem vezet sehova, a cel nem valtozott, le kell venni a labarol. Erre valok a soft skillek, mikozben megmaradsz ferfinak. Sokan a masodikon csusznak el, ezert sose tudnak elorelepni.


43F

2019. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem a férfit utasítja el, hanem azt a módot, ahogyan közeledett. Túl sok volt neki, vagy egyenesen bántó.
2019. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért van, mert normális ember nem jön össze olyannal akibe nem halálosan szerelmes. Emiatt utasítottam el többször a párom, nem éreztem azt, hogy odaig vagyok érte. Mivel baromi értékes embernek gondoltam nem akartam neki hazudni, nem akartam azzal még jobban megbántani, hogy összejövök vele aztán 1 hónap múlva azt mondom, hogy bocsi de mégse tudlak szeretni. Inkább maradt csak találkozgatás meg randizgatás egy ideg kapcsolat helyett, amíg már biztos nem voltam benne, hogy fülig szerelmes vagyok. Nem szabad olyannal összejönni akibe nem vagy szerelmes, mert sosem tudhatod, hogy kialakul-e végül.
2019. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nálam is az volt, hogyha a párom az elején feldobja a labdát, akkor biztos elutasítom, mert nem tetszett, mint férfi. És 1,5 hónap alatt mégis miért lett minden gondolatom Ő? Mert megismertem. Onnantól már akartam, kívántam, szerettem.

Esetünkben nem volt elutasításról szó, sem udvarlásról, mert kölcsönösen nem jöttünk be a másiknak. Ellenben nagyon barátságnak indult, így felszabadultan megismerhettük a másikat. Majd megszerethettük.

2019. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1-gyel maximálisan egyetértek.

Ha valakivel együtt vagyok, akkor én nem egy B-terv akarok lenni, nem egy "egye fene, próbáljuk meg". Akkor sem, ha amúgy tetszik a nő. Én úgy vagyok vele, hogy a "nem" az "nem". Szó nincs róla, hogy ne lennék kitartó, de az nekem nem igazi kapcoslat, ahol a folyamatos zaklatásom miatt adná be a derekát. Ha választani kell, inkább ne legyen olyan szép, de önmagamért szeressen, és ne a "próbálkozásomért".

2019. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!