Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezzel a szintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel a szintű önbizalomhiánnyal érdemes pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt hónapokban az önbizalomszinten a társkeresés terén rettentően visszaesett olyan szintre, hogy engem is aggaszt. Mire is gondolok? Néhány példa szerintem jól leírja. Kezdetnek ott van, hogy egyáltalán nem merem megszólítani (vagy tudtokra adni) azokat a lányokat akiknek bejövök, mert úgy érzem hogy nálamnál jobb férfit érdemelnek mind külsőre mind belsőre. Sőt, néha azt érzem hogy boldogabb vagyok ha mással látom őket boldognak. Az elmúlt "kapcsolataim" hamar végetértek jóformán az ismerkedési szakaszban és az zavart, hogy mindig azt kaptam vissza hogy "aranyos vagy és kedves, de - nem érzem a vonzalmat - nekem mindegy van-e barátom - depressziós vagyok - alacsonyabb vagy". Egy idő után ezek a visszajelzések aztán még mélyebbre löktek és most vagyok kb ezen a szinten. Vagy például a múlt héten volt hogy 2 lány is elkérte a számomat mert nem vagyok fenn a közösségi médián, rám is írtak de a válaszomra az egyik nem reagált a másik beszélgetés pedig elhalt annak ellenére hogy személyesen simán ment. Lehet rámenősebbnek kellene lennem a chatben, de a fentebb említett okokból nem tudok az lenni. Egyébként 22 éves vagyok. Ötleteket, javaslatokat előre is köszönök:)


2019. jún. 20. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Ezt Neked kell érezni, vagy annak, akik közel áll Hozzád és meg tudja ítélni a helyzetet. Egyértelmű,hogy a sok negatív tapasztalat a mélybe lökte az önbizalmad. A kérdés az,hogy azon,hogy innen kikerülj tudsz-e változtatni egyedül, vagy szakember segítségét kell kérned.


Lehet,hogy egy időre fel kellene függesztened a tudatos párkeresést és csak úgy élned kellene a hétköznapjaidat, szórakozni járni, barátokkal lenni. Aztán ha úgy hozza a sors, ismerkedsz.22 éves vagy, semmiről nem késtél még le.

2019. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!