Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni 44 éves,...

Érdemes belevágni 44 éves, önbizalomhiánnyal küzdő nőként jogosítvány megszerzésébe?

Figyelt kérdés

Férjem szerint pénzkidobás lenne, mert nem tudok eléggé koncentrálni, többfelé figyelni, és gyors döntéseket hozni.

Lehet hogy van benne igazság, de mindenképp bizonyítani szeretnék !Magamnak is...



2017. nov. 13. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha nincs rá feltétlen szükség, akkor minek. Teljesen felesleges, bizonyits mást.
2017. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, csak 32 éves voltam (3 éve). Ugyanezt mondták nekem is, de én tudtam, hogy vezetni akarok. Szétszórt, álmodozós vagyok szintén, sosem tudtam elképzelni, hogy valaha is vezetni fogok. De úgy alakult, hogy vagy megtanulom, vagy kínlódunk a tömegközlekedéssel. (SNI gyerekem van, egy csomó paraszt beszólást kaptunk mindig :( Mióta autózunk, minden egyszerűbb, nyugodtabb. Nagyon örülök, hogy belevágtam. Tedd ezt Te is! ;) :)
2017. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes belevágni. A legtöbb ember meg tud tanulni vezetni annyira, hogy jogsit szerezzen.
2017. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze kezdj neki
2017. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán.

Szomszédomban egy 50es nő most nyáron tanult meg vezetni. Elég ügyes.

2017. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akarat kérdése, akarni kell és sikerülni fog. Ami azt illeti a férjed rendesen megtisztelt.... nem hogy inkább támogatna, segítene...
2017. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

48 évesen határoztam úgy, hogy levizsgázom, jogositványt szerzek.

Nem nő vagyok, de nem érdekelt korábban a vezetés, még az autók sem, de akkor elhatároztam, hogy kell a jogositvány.

Ami szerintem a legfontosabb az egészben, az a megfelelő gyakorlati oktató megtalálása.

Azzal is számolj, hogy lehet lassabban megy majd a gyakorlat, mint a huszon éveseknek, élettani sajátosság, a fiatalabbak könnyebben megszabadulnak a rossz berögződésektől, vagy jó esetben még nincs is nekik. Azért jó lenne, ha otthon is támogatnának, biztatnának, segítenének.

Azt nem tudom az autó kezelése hogy megy neked, az az egyetlen, amit otthon is tudsz gyakorolni, lehetöleg úgy, ahogy az oktató tanítja majd. Közúton nem lehet oktató nélkül gyakorolni, csak sunyiban, de az autó kezelésén túl mást nem is nagyon lehet, egy elhagyott dűlőúton, ahol nincs semmi, tanulható sincs.

2017. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KulGery ***** válasza:

Férjednek mond meg, hogy csak pozitívat mondjon neked, különben miatta fogod elszúrni. És nem akar pénzt kidobni.

Arra tudsz figyelni amire akarsz. Lehet, hogy 2x annyi idegig tart az oktatás, de jó tanárral megtanulsz vezetni.

2017. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!