Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik lehetnek az igényei a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az igényei a Magyarország szépe szépségversenyben részt vevő lányoknak? Egy átlag Józska típusú, de egy jó jellemű férfinak lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 12:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csajoknak sok nyilvános helyen, partin kell megjelenniük, nyílván olyan pasjt választanak maguk mellé, akivel ilyen helyen meg lehet jelenni. Jellemzően ezek nagy társasági életet élnek, oda akármilyen pasival és kocsival nem lehet menni. Én ezt úgy képzelem el, mint régen volt az arisztokrácia, ott se lehetett rangon alulival mutatkozni. Persze nem azt mondom hogy a lovászfiú meg a grófnő nem keféltek, csak nem mutatkoztak nyílvánosan.
2019. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Már megint a ronda vagyok de szepsegkiralynot akarok igények.

Milyen érdekes, hogy az összes ronda pasi belülről jó. Szerintük.

2019. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Egy ilyen fullos csaj miért érné be bárkivel?
2019. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Igényei??? De hát miért??

Ezek tök átlagos lányok, nem? (Legalábbis a gyk-s pasik szerint).

2019. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14.-nek.


Nem!


Az itteni pasik(?)szerint ezek nem jók, mert:


- Túl mű.

- Túl magas.

- Túl sovány.

- Túl sminkelt.

- Túl magamutogató.

- Túl "K"-s.

- Túl igényes.

- Túl ...

2019. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon szépek, biztos a smink miatt is de nekem ők az eseteim és jó lenne ilyen barátnő. Ha itt is és máshol rondának találják a férfiak az csak jó mert így legalább nagyobb esélyem lehet náluk 😁😋
2019. jún. 24. 16:50
 17/18 anonim ***** válasza:

> Ezek tök átlagos lányok, nem? (Legalábbis a gyk-s pasik szerint).

A gyk-s pasik ezt azért írják, mert 1) igénytelen, kétségbeesett disznók, 2) a gyk-s bálnákat akarják megnyugtatni egy kósza szex reményében.

Szerintem is szánalmas, de te is fordítva ülsz a lovon.

2019. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azoknak a többsége, aki ilyen versenyre jelentkezik, már alapvetően bizonyos szinten felszínes és exchibicionista csaj... fontos neki, hogy mondják rá, hogy szép, hogy illegesse magát... na az majd pont egy "jaj, de jó jellegű" átlagjózsival fog összejönni... max. akkor, ha átlagjózsi gazdag. mondjuk a jó jellem már ott hibádzik, hogy ő is felszínes, és nem a SPAR pénztáros, átlagos, de csodálatos személyiségű Jucit hajtja.
2019. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!