Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a véleményetek...

Fideszesek, mi a véleményetek Németh Szilárdról? Ő az átlag Fideszes ember mintapéldája?


2018. márc. 14. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2018. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem, de nem is különösebben érdekel a fickó, viszonylag jeletéktelen figura. Sokkal fontosabb Orbán, Varga, Szijjártó, Gulyás, Áder stb., értük érdemes a Fideszre szavazni.
2018. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Orbán igyekszik megszabadulni a kompetens emberektől maga körül, nehogy valaki elhappolja a pozícióját. Lásd mennyit csúszott Lázár lefelé a Fidesz listáján. Az ilyen Németh szilárd fele majom emberek meg egyre magasabbra jutnak.
2018. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3/3 Időpont ma 20:39


Teljesen egyet értek veled, azok az alakok, akikkel szimpatizáltam a Fideszből, mind lefelé lettek csúsztatva, az ilyen Németh brmok meg felfelé...

2018. márc. 14. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

#3 és kérdező.

Figyeljétek meg, hogy 2022-ben Lázár lesz a miniszterelnökjelölt. Erre térjünk vissza 4 év múlva és meglátjátok, hogy igazam lesz! :)

2018. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy miniszterelnök nem mer a sajtó előtt nyilatkozni, és rettegve menekül, akkor legalább ilyen okos emberre van szükség mint Szilárd. Búúú, soros, ensz, brüsszel...
2018. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt az embert komolyan nem értem. Hogy gondolhatják ezt komolyan? Ki az akinek egy ilyen Németh Szilárd szintű tuskó imponál? Az nyilvánvalóan látszik, hogy érdemi munkát nem végez (rezsibiztos, édes istenem), csak proliskodik.
2018. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha így van, akkor nagy a baj...
2018. márc. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Német Szilárd egyszerűen, közérthetően tolmácsolja a kormány álláspontját a legkülönbözőbb kérdésekben. Az egyszerű emberek is megértik.


Nekem sem ő a legszimpatikusabb, de hasznos munkát végez.

2018. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyira egyszerű, hogy csak Németh Szilárd primitív suttyóságából ért meg bármit is, attól el kéne venni a szavazati jogot és beutalni valami helyre, ahol foglakozhatnak vele...
2018. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!