Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online társkeresés tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma regisztráltam egyre fiatal nőként kép nélkül.

Megadtam, hogy 21-31 közötti férfit keresek. Erre mi történik 35-50 éves férfiak küldenek üzenetet.

Ez most mi?

Meg se nézik a másik adatlapját?



2019. jún. 25. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Általában nem... 16-80 ig mindenki írni fog neked, és bizonygatja mekkora főnyeremény, mekkora istenkirály az ágyban és mennyire szerencsés vagy hogy rád írt! :D

Amúgy egy társkeresőn az a szlogen, hogy "minden nő az én farkamra várt, aki nem az rohadt k.uva.

Ne csodálkozz semmin, le fog rohanni a tudós klub.

39/F

2019. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
A pasik sosem nézik meg, amit magadról írsz. Fiatal lány vagy, a ferfiak erre izgulnak. Rádírnak próba szerencse, meg meg 80 másik fiatal csajra, hátha a nagy számok alapján bejön valami. Igazából nem tudom, min lepődtél meg. A ferfiaknál nincs olyan racionalitás érzet, hogy lehet, hogy ahoz a 23 éves csajhoz én 55 evesen túl öreg vagyok. Ők addig mennek, amíg punciba nem ütköznek. Bennük semmi szégyenérzet nincs.
2019. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

> Ma regisztráltam egyre fiatal nőként kép nélkül.

Regisztrálsz kép nélkül, és azon panaszkodsz, hogy idősebbek is írnak? Elmész te oda, ahova gondolom.

Nem, nem vagyok idős. Viszont egyszer élnétek át, hogy milyen "élmény" az ismerkedés a férfiak 80-90%-ának...

2019. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Te mennyi idős vagy? Ha ilyen 26-30, akkor simán el tudom képzelni, hogy az említett korosztály rádír biztos, ami biztos alapon.

32/f

2019. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

> A ferfiaknál nincs olyan racionalitás érzet, hogy lehet, hogy ahoz a 23 éves csajhoz én 55 evesen túl öreg vagyok.

A nőkben nincs olyan racionális érzet, hogy egy milliomoshoz én túl szegény vagyok, vagy egy szépfiúhoz én túl csúnya/elhízott vagyok.


Egyenértékű általánosítások. Viszont míg téged fel-, engem lepontoznak. Az egyenlőség nevében. Amúgy ahhoz*

2019. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

23 éves nőként regisztráltam, erre ír egy 50 éves. Szerintetek ez rendben van?

Az egy dolog, hogy ezeknek nincs szemernyi önkritikájuk, de több sikerük lehetne, ha kicsit tovább olvasgatnak az adatlapon és nem állnak meg a képnél meg a kornál...

Mit gondolnak sugardaddy-t keresek vagy mi?

2019. jún. 25. 14:57
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ezért van a csajoknak 10+ levelük egy órával regisztráció után. Én meg azt hittem hogy csak jóképű gazdag fiatalemberek levelei ezek és én labdába se rúghatok mellettük, ezért nem is írtam sokszor.
2019. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Férfi vagyok, amikor társkeresőztem elolvastam az adatlapokat, és az ottani infókból ráíttam csajokra, persze ritkán válaszoltak.


Néha akkor is írtam, ha ki volt írva hogy x és y között keresnek valakit de nem tartoztam a korosztályba, pusztán szerencsét próbálva, hátha nem veszi annyira szigorúan ezt az kitételt. Mondjuk kép nélküliek sose írnék.

2019. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak 50-ig írnak, az még jónak számít... majd akkor keseregj, ha pénzért szexet akarnak, és 60+-osok írnak... fognak, nem maradsz ki! ;)

És, igen, tényleg nem nézik az adatlapot, puncid van, tökmindegy hol élsz, mit keresel, hány éves vagy, hogy nézel ki. Válogatás nélkül küldik a leveleket.

2019. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Meg ez is. Nem tettem fel képet sem, tényleg csak annyi számít, hogy fiatal vagyok és ezek már jönnek?


De elvárok is vannak ahogy nézem. 20-40 közötti túlsúlyos férfiak kitétele: ne legyen molett (néhány kiló plusz) a nő.

2019. jún. 25. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!