Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű férfiak és szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiak és szép nők miért regisztrálnak társkeresőkre?

Figyelt kérdés
Csak elveszik a lehetőséget az átlag alatti/átlagos emberektől. Mindenki velük akar majd ismerkedni.

2019. jún. 25. 18:05
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben megértelek. De vannak, akik csak kósza numerára vagy egó-növelésre használják ezeket az oldalakat. Többen, mint gondolnád!

Szép nőként biztos sok levelet kaptál, nem igaz?

2019. jún. 25. 20:47
 32/34 anonim ***** válasza:
54%
Magyarázhat itt akárki akármit, egy idióta vagy és ez nem is fog változni.
2019. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Figyelj, én se tartom magam csúnyának. Egyesek még jóképűnek is tartanak. Átlagos magasságú, sportos, de nem kigyúrt. Az életben sokan dicsértek, hogy milyen szimpatikus vagy. Egyetemre járok. Jól tanultam. Még szerintem humorom is van.


Ehhez képest sosem ment jól a korosztályommal a beilleszkedés. Nem is párkapcsolatokra gondolok kizárólag.


A társkeresőkön se jutottam sokra. És nem értem az egészet. Sok surmót meg kigyúrt parasztot látok tök jó csajokkal. Meg néha bűnronda elhízóban lévő pasikat is normális lányokkal. Tudom, hogy velem van a baj, de nem tudom, hogy javíthatnék rajta. Az a baj, hogy életben keveset találkozok olyan lányokkal, akiknél kezdeményezhetnék. Általában barátjuk van. Én meg úgye full tapasztalatlan, kissé megkeseredett. Ez az igazi catch 2-2.


De ha sajnálom magam, semmire se megyek, erre már rájöttem. Egyszer remélem, szerencsém lesz és megszán egy helyes lány.


22/F

2019. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ismételt leidiótázást, neked is legyen szép napod!


22f érthetetlen számomra is mi lehet a probléma, a leírásod alapján azon kellene igyekezned, hogy vakard le a csajokat. Ne feledd, jobb esélyekkel indulsz, mint sok férfitársad.

2019. jún. 26. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!