Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok mindenben ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindenben ennyire szerencsétlen? Több lenn

Figyelt kérdés

Mondjatok nálam "lúzerebb" embert:

- 30 éves, és még sose volt barátnőm

- ez még semmi, mert még csók és kézfogás se volt

- mamahotelban lakás még mindig, költözés fel sem merült

- még mindig tudom emelni a tétet: eddig no dolgozás

- na vajon kitaláljátok, mit csinálok akk munka helyet? tessék: pc játékok, zene, film egész nap, még itthoni teendőket sem végzem el

- a fenti pontok miatt mostanra már mindenféle lelki betegségek, fóbiák, torzulások lehetségesek, jövőkép 0, öngyilkosságra gondolás mindennap

- viszont mivel gyáva vagyok ahhoz, így még mindig itt rontom a levegőt...



2019. jún. 25. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát anyád :D

32/f

2019. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy "szerencsétlen", mert nem akarsz semmit, tehát nem is lépsz semerre az életedben.

Gondolom elfogyott az akaraterőd.


Két dolgot tehetsz, vagy teszel a dolgokért (nem görcsösen) vagy minden marad így, Te döntöd el!

Akár külföldre is mehetnél lehet ott könnyebben menne a csajozás.

De ez csak egy ötlet, minden rajtad áll.

2019. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a szitu, hagyj fel teljesen a pc vel, ha kell add el ha anélkül nem tudod megálni, hogy ne játsz, mindenféle szart hanyagolj az életedből ami nap több órára leköt. Fogd magad és hívd fel azt az embert akivel valaha is jóban voltatok és szervezz egy kültéri lehetőleg nem alkohol központú összejövetelt és kezd el beszélgetni, kezdj el másokkal barátkozni, kezdj el kutakodni, hogy vajon munka téren mi érdekel, mi kötne le amibe szívesen időt fektetnél és nem mellesleg pénzt is kapsz érte.

Az otthoni teendőidet egyesztesd a szüleiddel, hogy mikor mit kell csinálnod, oszd be, legyen teendő listád és napi terveid amiknek több mint 70% át csináld meg a nap végére. Meglátod majd mennyi mindent el tudsz érni csak csinálnod kell!

Mégegyszer ami a legfontosabb: hagyj fel minden idő rabló tevékenységgel ami nem visz előrébb és cselekedj!

2019. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vicc?? Elolvastam káromkodtam!

Nyugodtabb lettem. Menj el dolgozni, lesz pénzed és nem lesz időd gép előtt ülni. Lelépsz anyutól mert lesz rá pénzed. Vagy megöl a kosz a saját lakásodban(nem kell öngyilkolászni),vagy háztartás miatt nem lesz időd gépezni.

2019. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Aki nem akar változtatni annak ilyen lesz az élete igen...
2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

1_es:

Én vagyoook azz apádd. :D


Ne anyázz itt bmeg. :))

2019. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Van valamilyen szakmád/végzettséged? Ha igen, akkor dolgozz.
2019. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tudatosítanod magadban, hogy te nem vagy szerencsétlen. Te egyszerűen lusta vagy, nem csinálsz semmi értelmeset. Szerencsétlen akkor lennél, ha már mindent megtettél volna és még mindig itt tartanál. De megnyugtatlak, ilyen nincs. Aki tesz a céljaiért, az ha nem is éri el a céljait, de közelebb kerül hozzájuk, és nem tart ott, ahol te.
2019. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is hasonlóképpen vagyok sajnos.
2019. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
És minek kellet kiírni egy ilyen kérdést akkor? Millió1 ilyen szerencsétlen balek van mint te, olvashattál volna a kérdéseik közt van bennük elég válasz! Ami szomorú hogy az ilyen semmirekellő embereket is el kell tartani. Neked mik a kilátásaid? Hát remélem nem sok minden de semmiképp se szaporodj
2019. jún. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!