Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsétlen vagyok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen vagyok ha nem tudok egyetlen nőt sem találni magamnak?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam mondjuk egy nagy csajozógép, de kicsit furcsának tartom, hogy idővel mindenkinek lett barátnője, egyedül nekem nem. A szüzességem is csak 20 évesen sikerült elveszítenem. Azóta már eltelt egy év, de akkor érintettem meg nőt utoljára.

Próbálkoztam 2-3 lánynál, de velük nem jutottam el még a személyes találkozóig sem. Sokszor hallom azt, hogy mekkora lúzer, még egy nőt sem tud magának összeszedni. Ha úgy vesszük én is ez vagyok. Ha az az egy kivétel nem lett volna akkor még csak egy csókig sem jutottam volna senkivel.

Azt meg már el sem merem képzelni, hogy mit gondolhatnak rólam...



2019. ápr. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lúzer vagy, de valamit biztosan rosszul csinálsz.
2019. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért akarsz valakit, bárkit összeszedni, hogy elmondhasd, hogy van vagy volt, az tényleg lúzerség.
2019. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnél valakit magad mellé, ne csak 2-3 lánynál próbálkozz. Miután visszautasítanak, vagy nem írnak vissza, lépj tovább, minden ember más, a számomra pl tökéletes embert is lehet valaki más utálná.


Ne nyomulj túlzottan, de merj is kezdeményezni.


Semmi baj sincs azzal, ha kicsit később vesztetted el, nem maradtál le semmiről a világon.

2019. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem azért szeretnék valakit, hogy elmondhassam, hogy van, hanem mert úgy érzem ideje volna, bár már így voltam ezzel 3 éve is.

Szerintem igen is sokat vesztettem, de ezen már nem tudok változtatni, ez van.

Kezdeményezni nem tudok mert nincs kinél gyakorlatilag. Rengeteg lány már kapcsolatban van, aki szingli annak meg én nem hiszem, hogy kellenék. Mivel sok embertől hallottam, hogy ez hülyeség, mindenkinek más tetszik bla bla bla ezért megpróbáltam, de a gyanúm beigazolódott mindig. Akikre előre megmondtam, hogy nem tetszenék nekik azoknak nem is tetszettem, kár volt a gőzért. Azóta úgy vagyok vele, hogy ha valakin úgy látom, hogy hiábavaló volna, inkább rájuk sem nézek.

2019. ápr. 19. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Csajozási tanácsokért nyugodtan lehet hozzám fordulni.


Üdv

Tinderkirály

2019. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Járj többet és többféle összetételű közösségbe (csak van valami hobbid, mondjuk zene, sport, kirándulás, ami közben emberekkel lehetne ismerkedni).

És szerintem a legtöbb nőnek nem jön be (hacsak nem egy buliban kóvályog nem túl tiszta fejjel és felajzottan), ha nyílt kártyákkal nyomulsz, mert megijed és bizony elküld fél mondat után, mint egy koldust. Ha kapsz is így nőt valamiért, az olyan is lesz később is... Ne vadászkutya szemmel nézd, hogy ki az a szingli, akinél talán nem túl magas a mérce és hátha szintén elég önbizalom-hiányos. Csak érezd jól magad a barátaiddal és biztos lesz egy olyan váratlan alkalom, amikor valaki elhozza a barátnőjét, húgát vagy mittudomén és jót beszélgettek valamiről, ami meglepetésedre téged is tényleg érdekel, és elindul valami anélkül is, hogy udvarolnál mindenféle béna rötönfelszedős dumákkal, és utána megkérdezheted, van-e kedve még összefutni. A legtöbb nőnek romantika kell, a véletlen érzése, és az, hogy úgy érezze, figyelsz rá, és biztonságban van veled, mert ismered és pont ő érdekel, nem csak bárki, ugyanakkor valahol az is, hogy te se legyél könnyen kapható/irányítható.

Amíg ez összejön, meg ne a nőid számával mérd magad, csak van más elfoglaltság, cél is az életedben, legyél abban hasznos, sőt kiemelkedő. Tekintsd úgy ezt a szakaszát az életednek, hogy már most ajándékot készítesz önmagad fejlesztésével és kikupálásával a leendő párodnak.

2019. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húha, ez így nagyon szörnyen hangzik, ami azt illeti...
2019. ápr. 19. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os korrekt, megszívelendő tanácsot adott.
2019. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szép, nagyon jól hangzik. Igazán meseszerű :)

Talán épp ez is a probléma, hogy a tipikus idilli egymásra találást, szerelmet írta le.

2019. ápr. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!