Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összesen mennyi partneretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összesen mennyi partneretek volt már úgy a húszas és harmincas éveitek közepéig bezárólag? Érdekelne mennyi az a szám, ha belevesszük az alkalmi kapcsolatokat is?

Figyelt kérdés

Írjátok meg a véleményeteket arról, hogy szerintetek -saját meglátásotok szerint!- mennyi az ideális?

Írjátok mellé azt is, hogy miért gondoljátok így, illetve nektek mi volt a legjobb tapasztalat,tapasztalatotok abban a helyzetben amikor egy partneretek volt? És érdekelnek azok a vélemények is hogy azoknak mi volt a legjobb része a kapcsolataikban akiknek több partnere is volt?



2019. jún. 26. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
21 partner, ebből 10 volt kapcsolat. 30N
2019. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21, 29 nő
2019. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

10. Ez 17-mostanáig bezárólag. Ebből 3 volt egy alkalom, párhuzamosan nem voltak partnereim, így erről nem tudok nagyon nyilatkozni. Szerintem ez a lassan 16 év alatt 10, úgy, hogy túlnyomó része kapcsolat volt, szerintem ideális, mivel elég köztes idő jutott a kapcsolatokat feldolgozni és a tapasztalatokat összegezni, tanulságokat leszűrni. Ha több lett volna, nem hiszem, hogy magammal cipelt sérelmek nélkül tudnék funkcionálni egy új kapcsolatban, ezzel a mindenkori partnert büntetve, aki nem tehet semmiről. Ezen változtatni nem is kívánok, hiszen voltam ebben a helyzetben és nem szánom ezt annak, akit szeretek. Persze függ ez az adott embertől is, az én lehetőségeim itt húzódnak párkapcsolatban. Ha csak szexről beszélnénk, az nyilván engedne több partnert, kevesebb "regenerálódással", de sosem volt az én asztalom. Ha nagyon tippelnem kéne, akkor 25-30 partert tudtam volna ennyi idős koromra biztonsággal kezelni, anélkül, hogy ne forduljak be.

32/f

2019. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Három komolyabb kapcsolatom volt, egy szexkapcsolat, és egy egyéjszakás.

Nincs ideális szám. Az egyetlen, amit megbántam ezek közül, az a szexkapcsolat volt. Egy nálam több, mint 20 évvel idősebb férfival rosszalkodtunk, de csak egyszer történt meg, mert nagyon rossz volt.

Valahogy most nőttem fel a jó szexhez, az elmúlt 1-2 évben kezdtem el igazán élvezni. Azelőtt is szerettem, de ennyire sosem 28/N

2019. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2 csók, 2 rendes kapcsolat. Lehetett volna több is, de nagyon félénk voltam. Azóta párkapcsolatban vagyok.
2019. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Én 21 éves koromig szűz voltam, de sosem a külsőmmel volt baj, inkább csak a nagyon rossz gyermekkorommal és az ebből fakadó visszahúzódó személyiségemből, ami régen volt. Ezeket már nagyrészt sikerült levetkőzni.


Eddig 22 nővel szexeltem + 2 volt, akik csak leszoptak. Szerintem ez már sok. Amúgy most beálltam ilyen évi 2-3-ra, de 21-22 éves koromban kb 15 nővel voltam 1 év alatt. Annyira be akartam pótolni az elvesztegetett tizenéves koromat. Azóta már voltak kapcsolataim is, most hogy a szex már megy, próbálom ezt a részt is jól kialakítani.


25/F

2019. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

#6

Nem akarlak lelombozni, de attól, hogy sok nővel voltál, még nem leszel jó az ágyban.

2019. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
A szex rész alatt nem azt értettem most, hogy jó lenni az ágyban, hanem férfiként a szex megszerzését is. Ugyanis azt nehezebb összehozni, mint nőként és elég sokat kell vele dolgozni hogy jó legyél benne, ha magától nem megy (mert mondjuk alapból olyan személyiséged van).
2019. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Ebben igazad van.
2019. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 5. kapcsolatomban, ezek mindegyike minimum másfél évig tartott. Ezeken kívül volt még egy 3 hónapos "gimis" kapcsolatom, ha azt is kapcsolatnak lehet nevezni.

Alkalmi kapcsolat nem volt.

Utólag visszagondolva fölösleges időpazarlás volt a legtöbb, tehát kevesebb is bőven elég lett volna. Csak az embernek nincs türelme várni az ideálisra, meg sokszor vak észrevenni a hibákat hamar.

29/N

2019. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!