Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy soha nem tudnám elképzelni, hogy nekem barátnőm legyen? Van köztetek ilyen hozzám hasonló emberke?

Figyelt kérdés
Annyira tévúton zajlott az egész fiatalságom és annyira a periférián kívül éltem le az eddigi életemet, hogy még a szociális kapcsolataim is nullák. A karrierem romokban, 27 évesen mamahotelben élek, miközben még mindig tanulok tehát nincs egzisztenciám. Az egész életemre az önállótlanság, döntésképtelenség és önbizalomhiány valamint időszakosan felerősödő illetve enyhülő, de konstans szorongás volt jellemző. Van egy jó szakmám, de soha nem dolgoztam benne (nem is értek annyira hozzá, de soha nem is mertem állásinterjúra jelentkezni). Soha nem szólítottam le még egy csajt sem, sőt egy normálisat se beszélgettem velük. El se tudom képzelni, hogy viselkednék, ha esetleg elmennénk egy kiülős helyre vagy egy annál is közösségibb helyre. De en bloc nem tudnám elképzelni, hogy legyen mellettem egy lány, akivel a párkapcsolat minimális szikrája is felgyulladhatna. Olyan szinten nulla az önbecsülésem, hogy szerintem őt sajnálnám meg, amiért az idejét és érdeklődését rám fordítja. Számomra annyira életidegen kiindulva a szerencsétlen életemből, a külsőmből és a világhoz fűződő viszonyomból.

2019. jún. 28. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
És miért nem mersz? Én vagy 15 állásinterjút végigültem, mire felvettek. De mi bajod történhet? Véletlenül felvesznek és lesz fizetésed. Maximum ennyi "baj" lehet belőle. :)
2019. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Dettó. 39F
2019. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem normális.Van,én.Egyéb kérdés?
2019. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: Mert engem ma már nemhogy a 15. de a 1500-adik állásinterjú után se vennének fel, annyira tönkrevágtam a karrieremet és emiatt annyira lyukas és tragikus a CV-m, hogy senki nem venne fel ilyen szakmai életúttal.
2019. jún. 28. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Addig kell menni, amíg nem sikerül. Mérökire jártam... ha sok másra nem is, de arra jó az egyetem, hogy belénk verték, hogy egy bukott vizsga után nem szabad meghátrálni. Amikor a vizsgák úgy néznek ki, hogy 16 emberből 16 egyes.... akkor hamar megtanulod, hogy semmi probléma, ha ötödszörre kell vizsgázni egy tantárgyból. Az állásinterjú ugyanez, csinálni kell. Mert a szorongás és semmittevés semmire nem visz.
2019. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvastam volna, bár én már 39 éves vagyok. Nekem alapból a szorongásos betegségek tették tönkre az életemet. Eddig azt sem tudtam, hogy mit jelent, sõt nem is olvastam cv-rõl sosem. Gondolom önéletrajz lehet a szövegkörnyezet alapján. Tehát mint látható a hozzászólásokból, sajnos vagyunk így néhányan.
2019. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne légy ilyen lenéző magaddal szemben. Ezek mellett biztos jó dolgokat is csináltál. Éld tovább az életed ahogy jól esik, ne siránkozz.
2019. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy barátom legyen.
2019. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!