Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom magamat elképzelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magamat elképzelni egy fiúval és már nem is akarok párkapcsolatot, mással fordult már elő hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igazából arról van ,szó ,hogy nem tudom elképzelni azt ,hogy nekem valaha lesz párom , és most sokan gondolhatjátok ,hogy "o, jön majd valaki" ,de én semmi realitást nem érzek benne. Iskolában nem fogok találni az ismeretségi körömben ,pedig nincsen velem nagyjából egykorú fiú (sőt semmilyen korú) és nem is látok rá esélyt ,hogy nagyon bővülne az ismeretségi köröm, nem vagyok az a túl nyílt típus, nehezen jövök ki más emberekkel. Az elmúlt pár évben pedig még inkább önzőbb, önfejűbb, ridegebb lettem ezért nem hiszem ,hogy bárkinek is kellemes társaságot nyújtanék (bár erről a környezetem is tehet, hogy ilyen lettem). Plusz ahogy nézem a mai párokat esélyt se látok arra ,hogy nem szép lányként találjak valakit aki tényleg tetszik és szeretjük egymást. A másik ,hogy igazából már elment a kedvem az egésztől , nem akarok senkit megleszek egyedül. Viszont a barátnőim nagyon szépek és őket mindig megnézik, vele ellentétbe, így másodhegedűs szerepben ,pedig eléggé frusztráltan érzem magam és még inkább rondának/kövérnek látom magam.

Bocsánat ha rendezetlenül írtam le, de csak spontán írtam azt amit érzek.



2016. júl. 11. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet mert mint ahogy írtad zárkózott vagy és nincs sok ismerősöd.Amúgy tudom milyen érzés én sem szeretek új emberekkel ismerkedni mert mindíg zavarba jövök meg hülyeséget csinálok aztán meg visszagondolni is rossz.Pedig én elvileg nem vagyok csúnya észre is veszem hogy megnéznek engem,van hogy ide is szólnak hogy gyere már ide meg ilyenek de elszégyellem magam 😕 De nem foglalkozok annyira velek még van időm pasizni. 16/L Te hány éves vagy?
2016. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) nemsokára én is 16
2016. júl. 11. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

15 éves vagy és feltehetőleg még legaláb 65 évet élni fogsz szóval ne aggódj ;) majd megjön a kedved, egyébként én azt mondom hogy használd ki azt hogy lány vagy és ha máshol nem is itt vesd bele magadat a kanos fiúk hordájába :D és habár igaz az hogy mivel a neten ismerkedsz ezért a minőség rosszabb de a te állapotodhoz képest még ez is remek, + egy ilyen lányra vár itt vagy 1000 srác szóval nyugi tudsz válogatni ;) aztán menj el futni vagy valamit csinálni amitől megnyugszol és felejtsd el ezt a hülye elméletet

F/17

2016. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz párod :) Aki szeretni fog.
2016. júl. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!