Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen lenne a helyzetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen lenne a helyzetem?

Figyelt kérdés

Nem siránkozásból írom ki ezt a kérdést, egyszerűen egy kis útmutatást szeretnék kérni.

Húsz éves srác vagyok, egy kicsit introvertált típus. Külsőre úgy gondolom nem nézek ki rosszul, belsőre érzelmes, kreatív személyiségnek tartom magam. Szerencsére azt tanulom, amit szeretnék, komoly céljaim vannak és jó irányba haladok a megvalósításukhoz. Csak sajnos ezen a szakon gyakorlatilag nincsenek lányok. Így az ismerkedési lehetőségeim is jelentősen csökkennek. Most, hogy itt a nyár jó lenne, ha sikerülne összejönni egy lánnyal, de sajnos nincs baráti köröm akikkel kimozdulhatnék. Egyedül meg nem nagyon tudok hol:

- bulizás kizárt, nem szeretem

- utcán való leszólítást a lányok nem szeretik

- a hobbijaim nem társas hobbik, tehát ilyen téren sem tudok elindulni.

- netes ismerkedésben már csalódtam eleget

Nem nagyon van már ötletem milyen irányba érdemes próbálkozni, pláne így barátok nélkül :/

Ti mit javasoltok?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2019. jún. 29. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Márpedig erőltesd meg magad és keress magadnak egy társas hobbit: menj el társasjáték estre, csoportos túrára, csoportos sportolási eseményre stb. Nezz körül a facebook események között és kicsit lépj ki a komfortzónádból.

N

2019. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es Szeretnék kilépni a komfortzónámból, nem az elszántsággal van a baj, csak egyedül nagyon nehéz. Meg vidéki kisebb városban lakom, nincs túl sok program lehetőség :(
2019. jún. 29. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj nyelviskolába, ha van nyáron kurzus...
2019. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ideje akkor valami társas tevékenység után nézni!

Nyáron akár fesztiválra is elmehetsz pár napra, vannak kisebbek is, nem kell mindjárt a Szigetre gondolni. Kapolcs például egész barátságos.

2019. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!