Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés
nem tudok túllépni a szakításon, mert nekem az exem az igazi, betegesen szeretem még mindig és ez a baj. Ismerkedem egy új sráccal, aki 1 barátnőm ismerőse így elhihetem neki, hogy elég jól járnèk vele, de úgy érzem nem tudok senki mást szeretni még feleannyira se, mint az exet. Ez fog változni, vagy egy életre megszívtam?
2014. aug. 8. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel még fog változni ne félj
2014. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig amíg az exedet nem tudod elfelejteni, ne menj bele másik kapcsolatba, csak azért mert talán búfelejtőnek jó lesz. Össze töröd a szívét,te az exedet fogod keresni benne. Nem leszel boldog. Még ne! Ha túl tetted magad rajta utána gőzerővel :)
2014. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de sose fogom elfelejteni
2014. aug. 8. 16:38
 4/4 anonim válasza:
Hasonlo cipoben jottem ossze a mostani parommal, mar tobb mint masfel eve... Az exem meg mindig szeretem, de a szivem csucskebe bezartam, es megnyitottam a kapuim eloszor csak latszolag majd tenylegesen az 'uj' fele :) nagyon jol megvagyunk, bar nem olyan langolo szerelmet erzek iranta mint elozoleg, de egy mondhatni nagyon mely barati kapcsolatot apolunk szerelemmel tuzdelve :) ne aggodj, sosem fogod elfelejteni vagy igazan tultenni magad rajta, csak meg kell tanulj azzal egyutt elni h ez van...
2014. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!