Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire meghatározó lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meghatározó lenne, hogy hány emberrel feküdtünk le, mielőtt megismertük egymást?

Figyelt kérdés

Tök jól elvoltunk egy lánnyal, amíg nem került ez szóba: randiztunk, rengeteget beszélgettünk telefonon, üzenetben; és elmondása szerint ez az infó annyira lesokkolta, hogy úgy volt vele, hogy inkább nem. De ezt úgy kellett 'harapófogóval kihúzni belőle', nem értem, hogy miért nem lehet egy ismerkedés során végig őszintének lenni?!

Elismerem, talán korai volt, hogy elmondtam ezt neki, de én nem akartam hazudni neki már most se. Ha valaki mégse akar semmit a másiktól, miért nem lehet egyenesen, őszintén felvállalni azt, miért kell össze-vissza beszélni?!

A problémával kapcsolatos kérdésem tehát kettős: 1. Ennyire számít-e a múlt, ha innentől csak vele szeretnél lenni? 2. Miért nem egyenesek a férfiak/nők, ha tudják, hogy nem akarnak semmit a randipartnerüktől?

Akinek van, privátban is leírhatja a véleményét. Köszi a komoly válaszolóknak!

23/F



2019. jún. 30. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Számomra fontos (volt), mert mindig azt tartottam helyesnek, ha a szex csak házasságon belül történik. Nem tustam volna elképzelni, hogy olyan férfival legyek, aki nem a férjem, illetve aki mással is volt. Nem feltétlenül vallás miatt, egyszerűen én így éreztem helyesnek. Hála Istennek, a férjem is így fondolkozik. Az ennyire értékrendhez kapcsolódó kérdések tudnak szakítóokok lenni, hiszen ezek a legfontosabbak mindenki számára.
2019. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő se egy férfival volt és pláne nem házasságon belül, úgyhogy ez a hajó itt zátonyra futott:)
2019. jún. 30. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Na igen lehet erre csak most fogsz ra jönni de nem akkor leszel cool ha le fekszel 80 novel... a nő meg méginkább nem... a múlt az nem múlt a múlt maga a történetünk! Mi magunk vagyunk! Maga a létezésünk...


Pl: sorozat gyilkos vagyok ültem 20-30 evet azt megtértem ki fog igy ossze állni velem... vagy pl alkoholista aki verte a feleségét de már nem.... oke ezek szélsőségesek de akkor is

-hány no volt az életedben ömmm 200!

-oke szia mert nem akarok semmit elkapni meg nekem nem egy ilyen férfi kell aki nem bír egy komoly kapcsolatot sem csinálni vagy aki csak lyukra játszik mert valószínű...

2019. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Na meg az exek... csak kimész az utcára és mar látsz 8-10 exet...

lehet őszintének lenni de már akkor mikor komolyabb a dolog és nem art egy kis alkohol hogy oldja az ilyeneket....

2019. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

"1. Ennyire számít-e a múlt, ha innentől csak vele szeretnél lenni?"


Igen, számít a múlt. Az is az életed része, a múltad miatt jutottál el oda, ahol most vagy.

Nálam az is benne van, hogy ha sok nője volt, én azzal nem tudok versenybe szállni. Neki más a hozzáállása a szexhez, a kapcsolatokhoz, a nőkhöz.


"2. Miért nem egyenesek a férfiak/nők, ha tudják, hogy nem akarnak semmit a randipartnerüktől?"


Mert akkor ez lesz. Nem tudsz túllépni. És még a jobbik eset, ha csak itt vergődsz miatta, van, aki leüvölti a fejed, ha őszinte vagy.

2019. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, de őszinte voltál vele, ami becsülendő.


Ő meg ugyanúgy elmondta őszintén, hogy neki nem szimpatikus / lelombozó / taszító / kizáró ok stb. az a partner szám, ami mögötted van (nyilván nem tudom, hogy mennyire finoman vagy nyersen fogalmazott).


Ő ugyanúgy nem tehet róla, hogy belőle azokat az érzéseket váltotta ki, amit a múltadról megtudott, és mint te arról, hogy te meg természetesnek tartod, hogy annyi szexuális partnered volt, ahány.


Nyilván nem csak téged ért csalódás, hanem őt is, ha addig "tök jól elvoltatok".


Nem írtad le, hogy mi volt az a szám, ami "sokkolta", ha már neki is több partnere volt ilyen fiatalon, de ha irreálisan soknak érzi, akkor azért valahol talán érthető, ha úgy érzi, hogy nem a tartós kapcsolatok a te műfajod.

2019. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért elég fura egy több, mint tíz lánnyal együtt levő fiatalt a sorozatgyilkosokhoz hasonlítva látni:) Fura és komikus egyben. Én azokkal az együttléteimmel senkinek se ártottam.Nem csaltam meg soha senkit. Ezek szerint csak magamnak ártottam velük:)
2019. jún. 30. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Reductio ad absurdum, pont az a lényege, hogy nevetségesen túlzó a hasonlat. De a lényeget érted.


Teljesen mindegy, hogy mekkora az a szám. Ha valaki, mint az első, házasságig vár, annak az egy is sok. Ez már egyéni preferencia. Amire meg nem haragudhatsz, mert mindenkinek vannak egyéni preferenciái, akár nevetségesek, akár nem, ő attól máshogyan néz rád.

2019. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy tipikus példája annak szerintem ha nem nagyon jössz be az adott lánynak és akkor már fűbe fába beleköt. Ilyenkor keres valami apró indokot ami miatt nem felelhetsz meg neki, mint hogy megmondja az igazságot. L (persze ez megint csak az én véleményem)
2019. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Ez csak a gyenge jellemű és önértékelési zavaros, fejletlen személyiségű embereknek nagy jelentőségű.
2019. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!