Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a szöveg mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szöveg mindig, hogy "járj társaságba" meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Minden ilyen kérdésnél ez jön elő, holott ez csak elméletben igaz. Most komolyan, ez mennyire életszerű? Szerintem semennyire. Azt még megértem, hogy azt írják, hogy először emberekkel kell beszélgetni nemtől függetlenül, és megtanulni jól érezni magát az illetőnek. Meg ide és oda kell járni. De itt meg is bukott a történet.


Teszem azt, hogyha valaki olyan, hogy nincsen semmilyen társasága, barátai és x évig így élt eddig, eleve visszahúzódó, akkor mi a garancia arra, hogy ezután teljesen megváltozik, és mást fog tenni? Ha egyáltalán van arra lehetőség, hogy járjon valahová meg beszélgessen emberekkel. Meg ez így erőltetett lenne, és ez a legnagyobb baj. Ha valaki alapból nem érzi magát jól emberek között, vagy maximum úgy ahogy elvan, akkor ő ezután is ilyen lesz. Hiszen nem véletlenül élt eddig így. Ez vagy van valakinek vagy nincs, hogy fesztelenül jól érzi magát idegen emberekkel, és megy minden, mint a karikacsapás.


2019. júl. 1. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Igazad van!!!🙀🙀🙀

Ülj a sötét szobában, és várd ki, amíg egy szőke bögyös cicababa becsenget hozzád, hogy néha megdughatnád, aztán hazamegy. Még fizet is érte.

2019. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem erről van szó, hogy úgy majd lesz, ne provokálj.
2019. júl. 1. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem gyakorlod, akkor nem is fog menni.
2019. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz


Fedezd fel magadban a hibákat, és javítsd ki. Nyiss a világ felé, nem kell mindig a homokba dugni a fejed és elzárkózni a világ elől.

Ha van hobbid, járj ilyen helyekre.

Interneten is lehet barátságokat kialakítani, hogy azt személyesen ápolhassátok a későbbiekben.

2019. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Gyakorolni kell ,ha nem ment eddig neki.Egy valamit mindenki szeret,ami miatt lehetne lehetősége emberek közé járni.És nem feltétlen az embereket nem szereti,hanem kevés az önbizalma.


Amùgy nekem van egy ismerősöm,jó fej,ebszédes,rengeteget jár társaságba,mégsincs senkije.

2019. júl. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem arról van szó hogy rögtön vágódj be egy 20 fős baráti társaságba...


Hanem ami még neked belefér, egy-két jó barát is elég sokszor!

Akár közös hobbi kapcsán is szerezhetsz olyan barátokat amilyen te vagy, akikkel megértitek egymást. Olyanokkal nyilván ne keresd a kapcsolatot akik akkor érzik jól magukat ha összejön vagy 10-15 ember...

Mindig a te színteden, vagy kicsit feljebb, picit kilépni a komfortzónából, de csak picit, különben el fog menni a kedved az egésztől.

2019. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha mindenkinek így lenne jó, akkor nem lenne napi 30 ilyen kérdés...

Persze, ha olyan jó, és nem vágysz társaságra, nem akarsz emberek között lenni, és ez így jó, akkor ne sír, hogy hogy lesz barátnőd, meg hogy nincsenek barátaid.

Vagy, vagy, vagy van nőd, és barátaid, ÉS eljársz társaságba, VAGY elvagy jól magadban, nem vágysz társaságra ÉS egyedül vagy ennek megfelelően.


Én nem értem, mi olyan bonyolult ezen.


Ha én látni akarom a hegyeket DE tériszonyom van és nem akarok felmászni, 2 helyzet adódik: - nem látom a hegyeket és nem parázom szét magam a magasságtól VAGY legyőzőm a félelmem és elérem, amire igazán vágyom.

De ha elfogadom, hogy nekem ez nem való, nem rivok miatta, ha meg annyira erős a vágy, megemberelem magam.

2019. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, én 2 évig jártam folyamatosan társaságba. Minden héten buli, hétköznapokon a barátaimmal mentem a városba, mindig megismertem új embereket. Ez alatt a 2 év alatt jártam gimibe és leérettségiztem, mentem egyetemre, tehát még a suliban is folyton emberek között voltam. Erre hol ismertem meg 2 év szingliség után a barátomat? Az interneten... :) Pedig nő vagyok, elvileg minden ujjamra akad egy pasi, gyakorlatilag nagyon nincs így, pedig nem vagyok se csúnya, se kövér.
2019. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!