Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsenek barátaim akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barátaim akikkel társaságba járhatnék attól még találhatok párt?

Figyelt kérdés

Nem járok társágba, és nem is tudok könnyen ismerkedni. Eddig sosem találtam olyan lányt akivel bejöttünk volna egymásnak kölcsönösen:(


Pedig nincsenek nagy elvárasaim. Átlagos testalkatú legyen, egészségesen éljen, ne játssza meg az eszét. És később akarjon gyereket.


Van aki ilyen típusú mint én és talált part? :)


2019. máj. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Makramé szakkörön esetleg.
2019. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csináltam már olyat hogy vettem egy üveg piát szombat este bepiáltam kicsit hogy legyen bátorságom aztán elindultam egyedül a helyi szórakozóhelyre aztán hátha megismerkedek valakivel, te is kipróbálhatnád jobb mint otthon ülni és gyakorit olvasgatni
2019. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó hozzáteszem nem voltak nagy sikereim de az esélyt megadtam magamnak legalább
2019. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ettől még találhatsz társat. Sokaknak nincs ilyen baráti társasága.


Amúgy meg az sem garancia ha van baráti társaság, főleg ha nincs egy szingli sem benne és nem is ismer ilyet a társaság...

2019. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!