Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak nehezebb elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nehezebb elérni hogy vonzó legyen a nőknek külsőben?

Figyelt kérdés

Egy nőnek szerintem csak annyi elég hogy ne zabáljon és ha nem hízik el már siker, randi előtt egy kis smink és ennyi.

Egy férfi ha annyit tesz hogy nem eszik és nem hízik el az kevés mert a vékony pasikat nem szeretik, így még mindenképpen sportolni kell nekik


2019. júl. 4. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Napi troll...

Senkinek nem kellünk csak attól, hogy nem vagyunk elhízva.

A smink sem "csak ennyi".

A vékony pasikkal meg nincs semmi gond, most is egy olyannal kezdtem el valamit (az már más tészta, hogy dobni fogom, mert csak szexet akart...)

2019. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
2019. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Tudod mennyi meló van abban a "smink és csak ennyiben"? A jó alak sem attól lesz, hogy valaki "nem zabál"


A pasinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél.

2019. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
2019. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Egy kis smink, és hosszú hajjal mindenki szebb:

[link]

2019. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Vért kell izzadjunk. 🙂
2019. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4-es, ez Lindsay Lohan?

A kép a drogos testalkat tankönyvi példája.

2019. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kérdező, technikai részét tekintve nem nehezebb, csak hát messze több ész kell hozzá, mint amennyi neked jelenleg van. Az önismeretről meg az esztétikai érzékről nem beszélve.
2019. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas zöld pacsikat küldtem neked, 80%-os.
2019. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem zabálok, sportolok és nincs jó alakom, nem vagyok nádszálkarcsú. A melleim nem szépek a formájukon nem tudok segíteni. Nem egyszerű egy nőnek sem, én inkább a férfiakon látom, hogy elég a sport, nem kell diéta meg hasonlók, mert a pocak is szexi. Nem kell szőrteleníteniük ha nem akarnak, mert ők ugye férfiak. Ha őszülnek, nem kell festeni a hajukat, sőt, az ugye nem is volna férfias. A szemöldököt nem kell gyantázni, festeni, egyenes vonalba hozni, mert az sem férfias, viszont nekünk sem magától nő egy szép egységes csíkká, sminkelni borzas szemöldökkel meg nem lehet.

A férfiak többsége sokkal kevesebbet ad bele a külsejébe, mint egy nő, olyannal meg nem is találkoztam, hogy egy férfi ne vegyen a desszertből mert vigyáz az alakjára.

Nem igaz hogy nem vagy képes valamit sportolni és kész. (mármint ha zavar az alakod). Ha csúnya vagy, így jártál. Nőként is ez a helyzet. Ne irigyelj bennünket azért, hogy néhány kanos lúzer így is megdugna, ez ugyanis nem bók és nem öröm. Nem is nagyon szoktunk élni a lehetőséggel. Te csak a szép nőket irigyled, és ez önmagában vicces. Operáltasd át magad és máris sminkelhetsz és elég ha nem zabálsz. azon kívül ragadni fognak rád a kanos, lúzer pasik. Hajrá! Imádni fogod, hisz nekünk olyan könnyű....

2019. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!