Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a magyar fiúk sem érdeklődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magyar fiúk sem érdeklődnek irántam, akkor a külföldiek hogy fognak?

Figyelt kérdés
Költözésről van szó, részletekbe nem szeretnék belemenni, de így mennyi esélyt láttok?

2019. júl. 6. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Miért gondolod, hogy attól, mert valaki külföldi, annyivan több?
2019. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak feltételezem, hogyha itthon nem kellek senkinek, akkor biztosan ott sem “tart igenyt” rám senki. :(
2019. júl. 6. 00:10
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ne feltételezz semmit, mert azzal önbeteljesítő jóslatot teremtesz.
2019. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

#2


Én megértelek, engem is rondának tart mindenki és emiatt nem is lesz senkim soha. Hát ez van. Csodálatos az élet, igaz?

2019. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

#3


HAHAHA! Ha csak ezen múlna akkor mindenkinek lehetne jó élete semmi munkával.

2019. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a szépség relatív és a szimpátia is, de sztereotípia, hogy az angolok magasan hordják az orrukat. A feltételezést úgy értem, hogyha egy magyar fiúval nem sikerül összejönnöm, akkor majd egy angollal hogy fog sikerülni, ha elvileg lenézik a “nemangolokat”. Sztereotípiákról van szó, nem szeretnék senkit megbántani, se általánosítani, csak jobban szeretném érzékeltetni a félelmem.
2019. júl. 6. 00:33
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Jól látod ebben van valami. Ha nem volt még magyar barátod, akkor pont egy külföldivel sikerülne? Ez nehéz ügy.
2019. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Bocs de az angolok többsége nem nézi le a nem angolt... + elég sok ott még az ír a skót + egyébb külföldiek pl feketék németek hollandok cigányok ázsiaiak na meg indiaiak...


Általában én külföldön a magyarról hallok rosszat! Nem a turistákról hanem az oda költözőről pontosan emiatt a mentalitás miatt! Csak panaszkodik csak negativ csak romlik... voltal mar kint külföldön az emberek jo kedvűek ha egy parkba le ülsz valaki melle az nem áll fel és sétál el meg ha hozza szólsz nem néz teljesen hülyének mert pl beszélgetni akarsz... nem azert mert hu de gazdagok a pénzért ugyan ugy meg kell dolgozni arról meg csak az országot vezetők tehetnek hogy azt. Pénzt amit az ország jobba tételéhez kapnak/szereznek azt elteszik zsebre... persze van máshol is ilyen de nem ilyen mértékben!


De megsúgom ha külföldi vagy akkor ott vonzónak Tünsz! A különböző nyelv kultúra származás miatt! Pl youtube-on ott van zsíros deszka Japánban él csinalt egy videót egy turista magyarral aki kb full átlagos talán a kicsit lejebb van! Itt az országban szinte alig volt barátnője meselte de amint Japánba ment par hétre csak nem 20 lannyal kavart és köztük volt csókos és többes dolog is! Pedig itt magyarban a srac 20 not max 10 év alatt vagy több ido alatt tudott volna össze hozni...

2019. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
A költözés változást fog hozni az életedbe meglátod, és Angliában a sok kalácsképű lány között, Te sokkal szebb leszel! Befigyelhet még egy lord is, ha jól forogsz...
2019. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Így csak menekülsz önmagad elől. Próbálj egy kicsit változtatni a személyiségeden, nyiss a világ felé, stb.
2019. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!