Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erdeklödnek hogy kihez fordulj...

Erdeklödnek hogy kihez forduljak ha nem beszelem a nemet nyelvet es tolmacsra lenne szüksegem? Gyermeket varok de a fönököm hiaba magyar nem tud vagy nem is akar segiteni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Ha magyar a főnököd, akkor miért kell németül tudnod, csak mert gyereket vársz? Külföldön élsz? Ott kellene magyar tolmács? Mihez? Szerintem interneten kismilliót találsz, de én is tudok németül, ha meg kell fogalmazni pár mondatot, itt is össedobjuk neked a gykorin.
2015. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom német tolmács kéne a kérdeznek,hogy jogi segítséget tudjon kérni.
2015. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom Németországban / Ausztriában van a kérdező és nem tud tolmács nélkül terhesgondozáson részt venni.
2015. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert amúgy a főnökével szeretett volna terhesgondozásra járni?? Nekem ez az egész kérdés egy homály.
2015. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elvárta volna a magyar főnök segítségét....
2015. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El is kéne menni veled? Fent vagy facén? Vannak fent nagyon jó németországi magyarok csoportok vannak, ahol sokan bármikor segítenek.
2015. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!