Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan a szépségen múlik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a szépségen múlik, hogy valakinek van-e párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Komolyan elszomorodtam. :( Tudom, hogy van rajtam 5, max 10 kiló felesleg, meg nem vagyok egy instalány, de azért csúnyának nem mondanám magam, sőt, úgy 10/7-8-nak.


Most olvastam itt egy kérdést, egy szingli 24 éves lány tette fel. A kommentben meg egy csávó szétalázta, hogy biztos kövér, igénytelen és retek csúnya, mivel 24 évesen egyedül van. Én most leszek 24 és elgondolkodtam... Máris látom az összes hibámat és biztos belsőleg se minden oké, ha nincs ennyi idősen mellettem senki (hamarosan kéne szülni gyerekeket én meg azt se tudom kinek fogom)


2019. júl. 7. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

A "túlsúly" nem gáz, ha ápolt vagy, és divatos.

Nálam még +10 kg is előny ahhoz képest ha csontsovány lennél.

Viszont ahogy olvasom ez a férfiak 80%-ára nem igaz.

2019. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan miért is kéne gyereket szülnöd?
2019. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Azért még közel se vagy lekésve semmiröl. Igaz én 23 évesen hàzasodtam és 33 voltam mikor ugy gondoltuk, hogy gyereket vállalunk addig csak Hawaiikodtunk.

44ffi

2019. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a szépségen múlik. Szerintem a besavanyodott, torzult világképű férfiak véleményére ne adj.
2019. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

A gyakori arra "jó",hogy elvegye az ember maradék önbizalmát. Ne hagyd,hogy ilyen hatással legyen Rád ez az oldal! Az,hogy egyedül vagy, hát egyedül vagy, előtted az élet. 24 évesen még nem kellene gyereket szülni, manapság főleg kitolódott a gyerekvállalás.


Persze, előnyös külsővel egyértelműen könnyebben találsz párt, de azt írod,hogy nincs Veled semmi gond. Fel a fejjel, és olvasd kevesebbet ezeket a lehúzó bejegyzéseket!

2019. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a szépségen, hanem a jellem, a műveltség is számít több esetben.
2019. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

"Én most leszek 24 és elgondolkodtam... "

... hogy mennyire kell keszpenznek venni, amit arctalan emberek a neten osszezagyvalnak.

Ja nem, te butasagokon gondolkodtal. Ne olvass ilyen kommenteket, ha ennyire felkavarnak. Ennel ezerszer szetalazobbak a kismama csoportok, ahol verre meno vitakat folytatnak az igeny szerinti szoptatasrol es a hozzataplalasrol. Amitt itt a gonoszkodo fiuk csinalnak buntudatkeltes cimszo alatt az semmi ahhoz kepest, amit anyakent fogsz kapni! Ezert tilos kommentekbe feledkezni, ha ennyire erzekeny vagy. Ha tarsra vagysz akkor limitald a napi online jelenletedet fel oraban, mobilnet kikapcs es irany a szabad! Legyel minel tobbet hazon kivul, mert a gyk-n egesz biztosan nem talalod meg se a parodat, se a boldogsaghoz vezeto modszereket. Az en kommentem a kivetel. ;)

2019. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kapcsolat mihamarabbi létesítéséhez, igen előnyt jelent a jó külső adottságok.

Ez így van, nem kell hazudozni.


Az, hogy abból társas kapcsolat lesz e az már nem biztos. De mindenképp előnyt jelent egy jó külső.

2019. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Körbenézve a környezetemben nem a külsőn múlik, hogy valaki talál-e tartósan párt. Sok kifejezetten ronda ember látszólag tök jól érzi magát a párjával/családjában. Ha hozol egy alap ápoltságot és nyitottságot és többféle társaságba is jársz, az tapasztalatom szerint elég a lehetőségekhez, bár hogy kivel és hány fővel találkozol, aki neked is vonzó, az már nem csak rajtad fog múlni. A feltűnően szép emberek persze jobban dúskálhatnak általában az ajánlatokban, akkor is, ha nem akarnak, de sokszor azt látom, hogy hiába szállnak virágról virágra vagy rájuk, nem biztos, hogy boldogok vagy a nagy Ő mellett kötnek ki, míg ha nem csak a külsőd vonz valakit, az már igazából egy jó előszűrő - szóval akár így is felfoghatod, fel a fejjel :)
2019. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésem az lenne kisasszony, hogy te mit teszel ennek érdekében? Jársz emberek közé ahol ismerkedhetsz? Eleget mosolyogsz és beszélgetsz srácokkal? Nem utasítasz vissza mindenkit mert ők nem elég jók neked? Próbálsz te kezdeményezni és kacérkodni a fiúkkal?
2019. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!