Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szedje össze magát az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedje össze magát az a nő, akinek eddig csak rossz párkapcsolata volt és fél az újabb csalódástól, de szeretne végre egy boldog kapcsolatban élni és családot alapítani?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy inkább ne legyen senkim évekig (és ezt tartom is 3 éve), minthogy legyen egy olyan, akivel 1 hónapig minden jó utána egy évig tart kiheverni, mert a többi kapcsolatban töltött időben tönkretesz.


Családot viszont szeretnék, meg végre megtapasztalni a sírig tartó boldog párkapcsolatot. Minden barátom/barátnőm megtalálta az igazit, a legnagyobb vitájuk, hogy spagettit vagy csirkét egyenek, vagy max az egyikük nem mosta el az összes tányért. Én meg mindig rosszul éreztem magam, mert nem szerettek, elhanyagoltak, csúnyán beszéltek velem. Ezek évekkel ezelőtt történtek és a mai napig nem vagyok túl a sérelmeken.


Szerintem el is vagyok késve, tekintve, hogy 24 vagyok és a normális kedves velem egyidős férfiak már "elkeltek".


Voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináljak?


24/L


2019. máj. 19. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ohhb nagyon fiatal vagy még ehhez, nagyon ráérsz. Élj, tanulj, dolgozz, bulizz. Aztán fog jönni valaki, akit nem kell kiheverni
2019. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy jol mukodo kapcsolathoz eloszor is meg kell talalni a meltosagunkat es becsülni kell sajat magunkat. Mert ha ezek megvannak akkor nem mesz bele olyan viszonyba ahol nem becsülnek meg, csunyan beszelnek veled meg tarsai.
2019. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Hamarosan 27 leszek. És csalódást csalódásra halmozok, épp nemrég szakítottam a párommal, rettenetesen csalódtam az egészbe. És ez kb a 3.ilyen az életemben (vagyis nem szakítás, hanem amikor tényleg fáj és nehéz túl lépni), tehát a "nagyobb szerelmek" legalábbis felőlem.

Én is szeretnék családot, gyereket nagyon. És azt hittem 30 alatt meg is lesz...

De most úgy vagyok, h inkább rohadjak meg egyedül, nem tudom én se, hogy lépjek ismét túl, az előtte levő 2,5 évbe telt.

Szeretnék családot.. de kitenni ennek magam ismét... hogy esetleg csalódok...

Teljesen elkeseredtem én is.

De te 3 év előnybe vagy legalább...

2019. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, miért alakultak így a kapcsolataid? Úgy értem, hogy ennyi leírásból csak annyit látni, hogy csúnyán beszéltek veled, és nem szerettek... de ez így nem életszerű. Senki nincs olyannal, akivel csúnyán akar beszélni, és amúgy nem is szereti.


Másrészt még a fociban is van olyan, hogy csak helyzetek vannak, de csak egy döntő gól van, de az is egy pillanat műve. Onnantól viszont a helyzetekre már nem emlékszik senki, mert a gól volt a lényeg. Szerintem ezt nézd így. :) Ezek helyzetek voltak, próbálkoztál, szerettél, nem sikerült. Nem nagyon tudsz mást tenni. Még rágódhatsz rajta, és hibáztathatod a másikat, vagy magad, de az nem jó senkinek.


Sok 30-35 körüli nőt ismerek, akinek egyenesbe jött az élete, mert végre megtalálta a társát. Nem vagy lekésve. :)

2019. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Magas férfit keress.

Intelligensebbek, okosabbak, műveltebbek, kedvesebbek, jóképűbbek, izmosabbak, jobb a humoruk, hűségesebbek, határozattabbak, erősebbek, magabiztosabbak, nagyobb a farkuk, magasabb az érzelmi intelligenciájuk, normálisabbak.


Ja, és persze magasabbak, a leglényegesebb, hogy magasabbak.

2019. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3.: Nem tudom, miért alakultak így, a legtöbbre már annyira nem is emlékszem, csak a sértett érzés maradt meg. Volt olyan, aki az első 3 hónapban folyamatosan beszélt velem, heti 4 tali, szépeket mondott, törődött velem, aztán egyszer csak belekényelmesedett a kapcsolatba és elkezdett kevesebbet velem foglalkozni. Ezt többször szóvá tettem neki, mindig ígérgetett, de sohasem változtatott. Sőt. Eljutottunk arra a szintre, hogy heti 1x találkoztunk 1 órára, vagy többre, de akkor a haverjaival ittunk. A chatelések napi 5 percből álltak. Egyik ilyen miatti összeveszésnél elmondta, hogy konkrétan utál velem időt tölteni, legyen az chat vagy telefonbeszélgetés vagy tali, vagy ha csak lát a villamosról vagy megnézi egy képemet, mert mindig összeveszek vele azon, hogy elhanyagol (basszus, ha nem hanyagolna el, nem lenne min veszekedni) és különben is egy agyhalott kr va rb anc vagyok és dögöljek is meg. És ez csak az egyik pasim volt.


Köszi az építő válaszokat! :)


Csak sajnos nem érzem úgy, hogy van még időm és fiatal vagyok. Sok volt osztálytársam házas és babája van, meg ugye az összes barátom kapcsolatban van.

2019. máj. 19. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Jah, ezt én is éreztem, hogy jajj, mi lesz most, mindenki megtalálta a párját, meg házasodik. Nálam meg csak később jött a nagy Ő. Aztán eltelt pár év, nálunk a második baba jön, azok a párok meg, akik 20 évesen házasodtak, válnak.
2019. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ott vannak a párkereső oldalak tele rengeteg fiúval (sőt még a gyk is) akik csak rád várnak. Azokat meg akik letojnak meg csúnyán beszélnek veled neked kéne kiszűrni valahogy. Nem lehet hogy folyton saját házzal, kocsival, nyaralóval rendelkező emberekkel próbálkozol akik gyakorlatilag kutyába se vesznek mert bármikor szerezhetnek nőt?


31F

2019. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, egyiknek se volt ilyen vagyontárgya. Sőt, egy kivételével mindegyik a szüleinél lakott.


Tinderezek évek óta. Van, hogy össze is jön valami, de nem lesz tartós.

2019. máj. 20. 07:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszi a 31/F,hogy társkeresőn van a kánaán a nőknek. Hát nem. Akik ott rádírnak, annak nagy része meg se nézi rendesen a proflt, ha igen, mit lát rajta? Nénány sort, meg egy-két beállított képet? Ebből szűrted le hogy pont arra a csajra várnak? Az csak egy lehetőség mintha lenne egy sorsjegyed, amiből csak nagyon kevés lehet nyerő. Nem értem a férfiaknak miért az a vágyálmuk hogy nők "írogassanak" nekik. Kapcsolatot szeretnének a nők, az meg ugyanolyan kis eséllyel jön össze. Ugyanis általában 1 férfi-1 nő egy jól működő pár... Tehát ugyanannyi férfinak és nőnek jön össze ha a párja megtalálása az amit szeretne, és nem több a nőknek...Mert akkor ahhoz ott a fiú is akivel összejött. Max végül nem neten.
2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!