Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyire hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire hátrány, ha egy nő nem beszél nyelveket és még angolul se tud olyan jól?

Figyelt kérdés
Megért sok dolgot, de inkább csak ha olvassa. Tanult középiskolában angolt és úgy-ahogy elboldogul vele, de már rég gyakorolta. Filmeket és sorozatokat is magyarul néz inkább, ha muszáj angolul, mert mondjuk nincs leszinkronizálva, akkor magyar felirattal. Külföldön pont ezért nem élne soha. Nem jó a nyelvérzéke, ha rá is fekszik egy nyelvre, elég pár hónapig nem használnia és elfelejti.
2019. júl. 8. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Én külföldi cégnél dolgozom, gyakran utazom, a filmeket, sorozatokat angolul nézem, szóval nálam egyértelműen hátrány lenne.
2019. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Nyilván munkában nem előny, ha nem tudsz idegennyelveket. De ha egy párkapcsolatban megértitek egymást, az épp elég. Ehhez általában a közös nyelv sem elég, annál több kell.
2019. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az idegennyelv tudás alapján választok párt magamnak.
2019. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs szüksége az idegen nyelvre, akkor nem lehet probléma.

Ha a férfi sokat van idegen nyelvűek társaságában, ahol neki is ott illik lennie, akkor már probléma.

F.

2019. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.
2019. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírhattad volna azt az élethelyzetet amiben vagytok, úgy érthetőbb lenne.


Magában nem hátrány ha egy nő nem beszél nyelveket. Ha leboldogul vele az már jelent vmit.


Ha a munkájához nincs szükség rá nincs ezzel gond, Te inkább presztizskérdést csinálsz ebből?


Vagy:Te ki szeretnél menni külföldre ezért tartod fontosnak a nyelvtudást?


Ha az alapjai megvannak és szükséges, bármikor tudja továbbképezni magát ha szükséges.

2019. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember ilyen... csak akkor baj ha pl külföldi és ismerkedni akarok vele... 😏 de nem hátrány ha tud azért valamennyit....
2019. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem ettől függ, én 7 éve élek külföldön, mégsem beszélem jól a nyelvet. Nem lehet mindenkinek jó nyelvérzéke. Mikor kijöttem meg szinte semmit nem értettem, mégis elboldogultam a munkában, meg az életben.

Sokkal fontosabb hogy belsőleg passzoljunk, minthogy beszél e az illető idegen nyelven. Ha passzolunk, mindent megoldunk, közösen!

2019. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem fontos szempont szerintem.


Amúgy meg nem kell annyira kétségbe esni, ez könnyen változhat. Nekem 5 éve az angolom annyira gyenge volt, hogy arra szavak nincsenek. Először elkezdtem olyan helyen dolgozni, ahol 70 százalékban német, a maradékban angol kellett, és egészen belejöttem. Aztán egyre inkább csökkent a német aránya, én pedig fejlődtem az angollal. Régen egy filmet nem tudtam angolul vagy csak angol felirattal megnézni, mert nem értettem, ma meg már felirat sem kell. Csak ki kell lépni a komfort zónából.

2019. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na ez meg a masik én meg 1 éve csak annyit tudtam angolul mint amennyi a játékokban van... most meg beszélő szinten elbeszélgettek persze most sem tökéletes de szinte minden nap zabalok 1-2 új szót

De tényleg ha az országban magyar anyanyelvű el ismerkedsz nem fog számítani de ha pl külföldivel szeretnel akkor az elengedhetetlen....

2019. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!