Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti öregek miért veszitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti öregek miért veszitek el előlünk a lányokat?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, sosem volt barátnőm, szűz vagyok, de már évek óta szeretnék valakit. De senkit nem találok senkinek nem kellek. Nem egy lány ismerősöm állt össze nála 15-20 évvel idősebb pasikkal és elegem van! Ti öregek keressetek öreg nőt ne a mi kezünkről csapjátok le őket! Így hogy fogunk mi fiatalok családot alapítani? Ezért tart itt a magyar nép ahol...
2019. júl. 9. 00:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Azért velük állnak le mert nekik van lakásuk, stabil egzisztenciájuk. Neked meg esetleg egy befejezett egyetemi tanulmányod max.
2019. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%

Gondolkodj már. Miért ne nyúlnánk le a fiatal csajokat?

Mégiscsak jobb a testük.

Miért nem jössz össze egy 40 éves nővel?

2019. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen mentalitással kortól függetlenül nem kellenél.

A legidősebb pasi, akivel együtt volt bármelyik barátnőm, jelenleg 26. A lány 24. Szóval ez közel sem olyan általános.

A hiba benned lehet. ;)

21/L

2019. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Mert megtehetjük.


28f

2019. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Mikor még nem pénzben mérték a hatalmat, simán lebunyóztad volna őket, de ma már nem ez számít. Különben ha hamar felnősz lelkileg (emberismeret, megértés, lazaság, önbizalom, életcélok stb) akkor még mindig előnyben lennél.
2019. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem jellemző.

Valszeg te akkor sem találnal csajt, ha 20x ennyi no lenne.

Inkább azon gondolkozz el, hogy miért nem kellesz senkinek.


Amúgy ilyen szöveggel én sem állnék veled szóba, és a legkisebb barátom 2evvel volt több nálam.

2019. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
* legkisebb -> legidősebb
2019. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
A töketlenségedért magadat okold! Tudod, szomorú világ lenne, ha azért lenne veled valaki, mert nincs más. ;)
2019. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha 22 éves korodig nem jutottál el addig hogy legalább egyszer dugj életedben,akkor valszeg nem a többi pasival van a gond. Nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni.


Talán azért szeretik jobban az idősebbeket (mellesleg egy 35-40éves férfi pont a legjobb korban van) mert nem úgy viselkednek mint a hisztis pnahiányos kisfiúk akik másokat okolnak a saját sikertelenségükért.

2019. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Nyilván a fiatalabb lányok szebbek, de nekem nem ez a fő szempont, hanem egy 30 feletti nő természetét nem bírom. Általában már sárkányosodnak, frusztráltak, hogy nem tudnak már annyira válogatni, mert pár év múlva ha gyereket szeretnének akkor meg kell állapodniuk valakivel. Ellenben egy fiatalabb nő még tele van életkedvvel, általában sokkal jobban felnéz rám, mellette sokkal inkább férfinek érzem magam.


Mellesleg nem tudnánk elvenni a nőket, ha ők nem hagynák magukat.


Nekem az a javaslatom, hogy próbálkozz Te is fiatalabb nőknél, mondjuk 16-18 közöttiekkel. Ott lehet, hogy nagyobb sikered lesz.

2019. júl. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!