Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 feletti férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiak! Mennyire veszitek komolyan a huszonpár éves fiatal lányokat, ha azok hosszu kapcsolatot szeretnének tőletek? 20-23 éves lányokat, fősulisokat, az életre még nagyban készülő, nem teljesen független fiatalokat?

Figyelt kérdés

Eltudnátok képzelni, hogy osszekoltozzetek egy ilyen idős lánnyal, aki ráadásul még iskolába jár, még alig-alig dolgozott, de képzi magat, anyagilag sem egeszen független még, ugyanakkor főzne-mosna rátok, szerelmes lenne és igyekezne mindenben a kedvetekre tenni?


Bocsánat hogy nem írok élehettel, de a kerdest telorol tettem fel. :-)

30 fölöttiek véleménye erdekel.



2017. febr. 18. 19:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*ékezettel.

Elnézést! :)

2017. febr. 18. 19:55
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Te most eltartót keresel?

2017. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan csak 24 vagyok, de van idősebb baráti társaságom. Semmi komolyat nem akarnak a fiatal lányoktól, mert állításuk szerint nem tudnak semmi komolyat sem nyújtani a fiatal testükön kívül. Könnyen hódíthatók és simán belemennek a szexbe. Néhány kapuzárási pánikban lévő hapsi azért rájuk ugrik, házasság szintjén is.

Őszintén szólva, 24 évesen én sem igazán építenék egy fiatal lányra. 28 felett kezdődik a komolyság.

2017. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
El tudnám képzelni, egy próbát megér. Ha nem működik, befejezzük.
2017. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Eleve nem költöznék össze olyannal, aki nem dolgozik, nem független anyagilag, és nekem kell még évekig eltartani.

Tudod, 30 fölött én se leszek fiatalabb. A komoly kapcsolat nálam egyenlő a családalapítással. Nem fogok hosszú éveket várni, amíg befejezi a tanulmányait, dolgozik pár évet, hogy kapjon gyed-et és ne a nulláról induljon a karrierje a gyerek(el) után.

Gondolom így már érthető, hogy miért nem.


Mosni és főzni is tudok, sőt takarítani is szoktam: nincs szükségem háztartási alkalmazottra.

Szeretni pedig nem csak 25 alatt tudnak a nők. Sőt!!!


Legfeljebb egy könnyed, szexen alapuló kapcsolat jöhet szóba, mindenféle kötöttség nélkül, amíg nincs barátnőm.

Ezért meg nem fogok összeccucolni. Anélkül is kaphatóak erre a 20 körüli lányok.

2017. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Én igazabol véleményekre vagyok/volnék kiváncsi, de egyáltalán nem keresek senkit, tehát nem ezert tettem fel a kerdest! :) érdekel és kész, hogy kívülállóknak mi a véleménye errol.

Hozzáteszem, van barátom, 31 éves, az egyik legjobb baratnőmnek pedig egy 33 éves barátja van jelenleg, mindezt úgy, hogy mindketten 21 évesek LESZÜNK. :D

Ennek ellenére, én nem erzem ugy, hogy nem lehet minket komolyan venni, sőt, nehány 30-as nőnél állítólag sokkal érettebb gondolkodásunk van.

Az az igazság, hogy engem például (vagy minket többesszámban!) főleg 27-től fölfelé érdekelnek a fiúk, mert ők már férfiak.

De azert jó látni, hogy 1-2 kívülálló nemcsak a 'bulizó kislányt' latja ebben a korosztályban, hanem megtudná próbálni :)

2017. febr. 19. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, szemmel láthatóan ismét magára ismert pár magát komolynak kikiáltó kislány és lepontozta a válaszom, ami teljesen megfelelt a fent leírt kérdésnek adott válaszként. Szóval, a válasz hasznos volt, ráadásul semmi valótlan nem állítottam. A férfiak felpontozták, a magukra ismerős lányok meg le. Nos, ez elég bizonyíték arra, hogy valóban ilyen gyerekes szinten állnak szegénykék? :D


Kérdező, a dologra térjünk vissza pár év múlva. Ne gondold azt, hogy egy srác, aki akar tőled valamit, azt fogja mondani, hogy milyen éretlen vagy és nem akar tervezni veled. Mindenki az ellenkezőjét állítja. Láttam már olyan 15-16 éveseket is, akik dicsekedtek, hogy mennyire komolyak, mert pár 25-30 körüli sráccal jártak. Közben buktak az iskolában, drogoztak és hasonló finomságok.

Miért pont 27-től férfiak?

2017. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, azert annyit engedj meg, hogy megjegyezzek, hogy altalanositani hatalmas nagy bátorság!

Én nem firtatom, hogy biztosan van abban (is) igazság, amit te írsz, de azon mondatodat, hogy "a 20 év körüli lányok siman kaphatók a szexre" azért úgy érzem, a korai huszasok széles köre megcáfolná. Inkább úgy fognám fel a helyedben ezen tapasztalatod, hogy Te vagy az, aki általában sikeresen belefut húszas lányoknak ebbe a rétegébe, vagyis Te találod meg mindig ezeket a könnyen kapható lányokat. De csak azért, mert Te ilyen szerencsétlen/ szerencsés vagy (döntsd el magadban, melyik a kettő közül, hisz van aki pont ezeknek a lányoknak örül a legjobban), az még egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen! Ne feledd, ez is csak egy tapasztalat, mint statisztikusok körében a részleges minta vétel, de éppen amiatt, hogy "részleges", korántsem biztos, hogy pontos információt kaptál.

Én például kikérném magamnak, ha barki ram akarna mászni, abban a tévhitben, hogy "úgyis könnyen belemennek ezek a kiscsajok a szexbe", és az lenne a minimum, hogy elküldöm messzire....

2017. febr. 20. 06:56
 9/13 A kérdező kommentje:

Annyit tennék még hozzá, hogy ugyanannyira vannak a fiatalabbak körében anyaságra érett, gondoskodó természetű, az életre komolyan készülő, szeretetteljes nők, mint amennyire a 30 felettiek körében lecsúszott, hanyag, trehány, alkoholista, könnyen kapható egyének. Szerintem ez a része a dolognak nem egeszen eletkorfuggo, legfeljebb annyiban, hogy utóbbiban azert jóval ritkábban fordul elő, hiszen ekkorra már az ember jó esetben "kiélte" magat, túl van a bulisabb időszakán.


Hogy miert éppen 27-tol felfele, az inkabb csak sacc volt, de talán annyi a magyarázat, hogy mar 18 évesen is 27 éves barátom volt, szoval nem nagyon volt ennél kisebb a korkülönbség.

2017. febr. 20. 07:24
 10/13 anonim ***** válasza:

A barátom 31 éves ( mentőorvos )

Én 22 éves vagyok ( pincérként dolgozom ) A párommal 2 év 2 hónapja vagyunk együtt. Más személyiség, tűz és víz, de minden rendben van a kapcsolatunkban és még sokáig együtt maradunk szerintem. Szeretjük egymást, mindketten dolgozunk, nem rég költöztünk össze. (6 hónapja) Nem ő tart el engem, mindenki önálló ember és képesek vagyunk megállni a saját lábunkon. Családot alapítani még nem szeretnénk, de közös megegyezés volt ez. :)

2017. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!