Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki fél megszólítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki fél megszólítani a másikat?

Figyelt kérdés

Hali! Azt vettem észre (sajnos), hogyha utazok valahova vagy csak a sarki boltba ugrok le vagy csak szimplán adódik egy olyan alkalom, hogy látok egy fiút/férfit és észreveszem, hogy néz vagy próbálja felvenni a szemkontaktust,rámmosolyog stb. Utána miért nem mer odajönni kezdeményezni, beszélgetni? Én sajnos nem vagyok egy kezdeményezős típus valszeg nem is leszek. (Egy valóra váló álom lenne, ha valaki odajönne hozzám XD)

Ti, hogy vagytok ezzel?



2019. júl. 10. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg, merre utazol vagy melyik boltba mégy holnap délelőtt 11 óra körül! Ha pontos leírást adsz és mosolyogni fogsz, odamegyek, megszólítalak, kedves leszek, valóra váltom az álmodat
2019. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

1-es, te gyorsabban tüzeltél mint kellett volna...

Oda van írva, hogy meleg..


Bár van aki az élő fát is..

2019. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki fél. Én is megnézem az embereket, ettől független nem akarok tőlük semmit, csak van szemem.
2019. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem vettem még észre. Buszon, vonaton, boltban, ha látom hogy nem elutasító, simán szóba lehet állni bárkivel. Természetesen nem lerohanni. Volt olyan kapcsolatom, ami azzal kezdődött, hogy Aldiban tanácsot kértem mosószer ügyben egy női vásárlótól. Olyan is volt, ahol vonaton kezdtünk el beszélgetni általános dolgokról. Mindig a másiktól függ, látni, hogy nyitott rá vagy sem. Aki nem, azt nem zavarja az ember.
2019. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

> Utána miért nem mer odajönni kezdeményezni, beszélgetni? Én sajnos nem vagyok egy kezdeményezős típus valszeg nem is leszek

Pont azért, amiért te sem.

2019. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nincs kapcsolatban, nem meleg, nem éppen leetted magad, és azon vigyorog? Millió oka lehet egy mosolynak, meg annak is, hogy nem megy oda hozzád. Ne képzeld túl! De ha ennyire zavar, kezdeményezz te. :)
2019. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igazából, csak magamba kellett néznem, hogy én miért nem megyek oda senkihez. Olyan szomorú. :(
2019. júl. 10. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában próbálkozom ezzel a szemkontaktusos dologgal. Tömegközlekedésin ha van szabad hely körülöttem, akkor próbálkozom felvenni 1-1 szimpi egyénnel a szemkontaktust, így jelezve neki, hogy van szabad helyem, és szívesen fogadná, ha a közelembe ülne. Majdnem mindig bejön.

A másik, hogy volt nemrég egy meredekebb helyzet a közelemben, és ott is a szemkontaktussal segítettem a másikat (nő). A végén odajött hozzám, próbált picit beszélgetni velem, megköszönte, hogy figyeltem rá, de sajna elbaltáztam, mert nem számítottam rá, hogy szóba áll velem, így lefagytam.


Összesítve igen, félek én is megszólítani embereket: az elutasítástól, a sikertelenségtől, a nem megfeleléstől félve.

2019. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért kérsz számon egy olyan dolgot, amit te sem akarsz megtenni?
2019. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!