Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mért van az hogy itt mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy itt mindenki csak rövidtávú szexuális kapcsolatokat keres és nagyon kevesen vannak akik hosszantartó párkapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a magyar meleg fórumokon és főleg ezen a weboldalon mindenki erre van specializálódva. Például a legtöbben aktívként és passzívként említi saját magát, senki nem gondolkozik váltott szerepekben, és hosszútávú "barátság an" maximum suexhaverségben.

2019. jún. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több oka van. Több kérdés is foglalkozik itt is ezzel és a neten is több helyen elemzik a melegek promiszkuitását.

De hidd el ez az egész csak a felszín. Társkeresőkön és fórumokon azért ezt látod, mert a többség valóban ilyen. És akik nem azok többnyire nincsenek fenn a társkeresőkön, mert már megtalálták a párjukat.

De nem vagy egyedül ezekkel az érzésekkel. Csak meg kell találnod azt aki ugyan így érez.


Ami meg a szexuális szerepeket illeti nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sokan csak a "preferát" szerepet írják ki. a legtöbb aktív és a legtöbb passzív sem kizárólagos aktív/passzív. Sokan bevállalnak ezt-azt a másik szerephez sorolt tevékenységekből, ha úgy hozza a sors és sokan vannak olyanok is akik tudnak "váltani" ha a helyzet úgy hozza. Sokan pedig eleve uni-ként definiálják önmagukat utalva arra, hogy számukra mindkét szerep vonzó vállalható.

2019. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -remete- ***** válasza:
79%
Csatlakozom az egyes válaszadóhoz jól látja. Nem vagy rossz hapsi ám mégis csak trófeának érzem magam mikor szexhavert keresek. Nem vonz alakalmi de valahogy mindig az alkalmi találkozó marad meg. Számomra mindkét szerep vállalható maga testalkat szokot izgatni beindítani. 38 évesen nős biszexként nem könnyi stabil több mint barátot találni. Bár valós barátot is nehéz.
2019. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért látod ezt, mert aki komolyan akar valamit, az általában nem regisztrál ezekre.
2019. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én komoly kapcsolatot keresnék. Mondjuk egyenlöre titkosat. Nem tudja senki hogy meleg vagyok. De nem igazán találok társat.
2019. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 0224 ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolat lenne nekem is a célom.

28F

2019. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!