Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem azt, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy azért van ekkora férfitúlsúly, mert a mai lányok/nők többsége már külföldön tanul vagy ott dolgozik?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között nem is nagyon ismerek olyan, aki ne tartoznak az alábbi 3 kategória valamelyike közé: külföldön egyetemista, végleg kiköltözött és ott dolgozik, jelenleg egyetemista, de 1-2 éven belül biztosan ki fog költözni. Persze pasik között is vannak akik kimennek külföldre, de arányaiban ők sose voltak annyira ambiciózusak, karrieristák mint a nők és így jóval több pasi dönt a maradás mellett. Szóval itt marad nálunk a rengeteg túlsúlyban lévő szürke pasi. Ezekre pedig a nők következő rétegei jutnak: azon vállalható nők, akik itthon maradtak, de már +25-30 éves férjezettek/eljegyzettek (ez lenne az általános célközönség), a lecsúszott redneck/tanulatlan/párkapcsolatnegatív női tömeg (akire nem nagyon vágyunk) illetve a fiatal diáklányok/egyetemisták, akiket meg kisajátítanak maguknak a hazai alfahím/pénzes/oligarcha réteg mielőtt még el nem mennének ők is külföldre. És ebbe a körforgásba pedig a pasik jelentős részének pedig pokolian nehéz bekapcsolódni. Még sokszor azoknak is, akiknek a külsejével nincs gond. Akiknek pedig vannak hiányosságaik, azok pedig élet-halál harcot vívnak egy-egy laza kapcsolatért is.

2019. júl. 11. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek, és arányaiban szerintem több férfi van itt. A nők általában csak párban jönnek ki, viszont van egy csomó egyedül álló/élő férfi. Én is egyedül élek.
2019. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Oligarhának kell lenni.

32/f

2019. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Atya ég, micsoda gondolatok.

Szerintem arról van szó, hogy rengeteg a magányos nő is meg a magányos pasi is, képtelenek ismerkedni, kommunikálni, összejönni egymással.

2019. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóval több férfi van kint, mint nő.
2019. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva látom, szerintem sokkal több pasi megy ki tőlünk külföldre.
2019. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Azért tűnik úgy, hogy férfi túlsúly van, mert csupán a nők legjobb 2%-ára hajt mindenki. Aki 25 alatti, csinos, értelmes, hajadon és gyerektelen.

4,5 millió pasi jut 100 ezer nőre, plusz a külföldiek.

2019. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
A nőknek általában véve könnyebb életük van, így nem szorulnak rá arra, hogy egyedül külföldre menjenek.
2019. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

A Nő:


25 év és 50 kiló alatt, házias, okos, kedves, aranyos, megfelel neki a leglúzerebb pasi is, nem fekszik le akárkivel, nagyon megválogatja, de a a kérdezővel természetesen már az első-második randin, hiszen nem hercegnő kell.

2019. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én csinálok rosszul valamit, amiért még egyetlen oligarcha sem próbálkozott be nálam, pedig most leszek negyedéves az egyetemen.
2019. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!