Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy a vonzalom kölcsönös vagy csupán egyoldalú?

Figyelt kérdés
Miből lehet azt akár külső szemlélőkként észrevenni ha valakinek tetszik valaki de ez fordítva nem igaz illetve ha a vonzalom kölcsönös? (Jelek gesztusok stb.....)

2019. júl. 13. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Valahogy külső szemlelokent sokkal egyértelműbb az ilyesmi, mint amikor az ember részese az eseményeknek. Majdnem azt írtam, hogy elszenvedoje :)
2019. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miből olyan egyértelmű?
2019. júl. 13. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A nonverbális jelekből.
2019. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Testbeszéd, mimika, hangsúly.
2019. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok. Igen, ezeket jobban észreveszem, ha másik két ember között történik, mint amikor én vagyok az egyik fél. Hogy miből egyértelmű? Akkor látod mindkettő tekintetét, vagy testtartását.. Ha esetleg még egy asztalnál ultök, akkor a hanghordozast is..
2019. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

#5 Pedig volt már olyan élményem, hogy a mellettem ülō barátom úgy ítélte, hogy kölcsönös vonzalom, szikra van köztem és egy másik személy közt, nem volt igaza.

Szerintem te sem látsz bele más emberekbe, nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak, hogy helyesek lennének a kívülrōl másokról alkotott megítélèseid?

2019. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nyilván Nem vagyok jós, csak aztmondom, hogy jobban észreveszem. Ezt nem egy örök igazságnak szántam, hanem csak feltunt. De nem vagyok és nem is foglalkozok keritessel :)
2019. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És mik a jelei ha csak az egyik félnek tetszik a másik?
2019. júl. 13. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtak: testtartás, hanghordozás, tekintet..Ha kölcsönösen tetszenek egymásnak, mindig társaságban a lábfejük egymás felé áll dumálás közben. Széken térdük is egymás felé fordul, felső testük is gyakran. Poén esetén a férfi mindig arra a nőre néz, hogy nevet-e rajta, (ha ő mondta) aki tetszik neki. Tekintet: Ha kölcsönös, akkor több ideig néznek egymás szemébe, mint a többi ember, és gyakran is néznek egymásra. Ha egyoldalú, a lány szeme csillog, ha olyan férfival beszél, aki nagyon tetszik neki. A férfi meg arra írtó hajlamos, hogy ha tetszik neki egy nő, ha kölcsönös, ha nem, akkor bámulja a nőt, nézze sokat. Végig is méri, mikor megérkezik a nő a helyszínre.

A hang: én is észrevettem magamon, hogy ha bejön egy pasi, akkor a hangom magasabb, lágyabb, ha vele beszélek, mintha havernők között vagyok.


Ha a testtartásnál látványos, hogy mindig csak az egyikük fordul lábfejjel vagy térddel vagy felsőtesttel is a másik felé, akkor az egyoldalú. Egyoldalú még, és elég látványos, ha társaságban (ezt főleg csajok tudják csinálni) az egyik mindig a másik nyakában lohol, arra megy táncikálni, ahhoz az asztalhoz ül, ha kimegy a kerthelyiségbe ő is kimegy. Ha ilyenkor a másik nem fogadja a közeledést, egyoldalú, ha azt mondja, de, jó, hogy jöttél, vagy hívja magával, vagy helyet szorít enki direkt maga mellett, nem egyeoldalú.

Hát most régi életemet, társasági tapasztalataimat átgondolva ezek jutottak eszembe.

Ha gondolod írj privit, most van időm, szívesen segítek egyéni módon is. Nő vagyok.

2019. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom mit akartam még: érintés!!! Ha egyoldalú, az egyik folyton taperolja (nem intim helyeken, csak kar, váll, hát...jobb esetben..) a másikat. Ha kétoldalú, akkor egymást taperolják, gyakran ülnek egymás mellé le, és kölcsönösen választják ezt. Szerintem ezekből már kellene, hogy tudd.
2019. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!