Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem egy lányt, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, akivel szeritnem kölcsönös a vonzalom, viszont szűz vagyok, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Ő elég tapasztalt lány.

Nem tudom, mit tegyek, nem szeretném ezt elcseszni.

27/F



2018. jan. 30. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondhatnád el?

Egyébként meg ha nem mondod, és úgy fekszel le vele, úgyis észreveszi.

2018. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne mond el, lehet észre sem veszi. Ha kiderül vagy utólag mondod el az sem baj. Nem is kell ezt szerintem bejelenteni. Mond azt hogy tapasztalatlan vagy ez még mindig jobb mint hogy azt mondod szűz vagy.
2018. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg akkor, ha releváns a téma. Ne csináld azt, amit a vegánok, hogy ha kell, ha nem, beböfögik, hogy ők micsodák. Majd ha intimebb helyzetben vagytok, négyszemközt, csókolóztok vagy valami, akkor elmondhatod neki.
2018. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En is pont egy korodbelivel ismerkdek es engem nem befolyasolna,ha az lenne. En feltetelezem rola. :) Szoval engem nem zavarna. Meg is irom neki ma ezt. :)
2018. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Direktben úgy, hogy: "Te, figyelj, és szűz vagyok!" -semmiképp! De hazudni se hazudj! Én kerül(get)ném a témát (akár egy kis mellébeszélés), persze ha direktbe rákérdezné, akkor nem hazudnék, eleinte próbálnék terelni, de semmiképpen sem hazudnék.
2018. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az voltam mikor összejöttem egy tapasztaltabb lánnyal. Én elmondtam, ő örült neki.

Szerintem akkor mondd el mikor már ott vagytok, és szép nyugodtan megmondod hogy te leszel nekem az első. Ha emiatt elutasít, akkor egy idióta és nem érdemes emiatt bánkódni.

2018. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne hazudj, egy kapcsolatot nem lehet hazugságra építeni, Na jó, lehet, de rossz kapcsolat lesz.

Ha szóba kerül, mondd el. Ha aggódsz emiatt, mondd el. És ne szégyelld.

2018. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!