Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogy lehet az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet az, hogy élőben! (nem itt) nem találok normális nőt aki nem felszínes?

Figyelt kérdés

Odamegyek valakihez, jó illatom van, ápolt, ronda se vagyok, és éppenhogy le nem köp annyira gusztustalan fejeket vág.

Nekem is mindenhová autóval kéne mennem és gold-digger videót csinálni a lehető legdurvábban megalázni mindenkit?


Kezdem érteni az előbb itt olvasott emberek motivációit.

Annyi választ el engem a "mai álomképtől" hogy nem vagyok Michelin baba, és soha nem is akarok lenni.

Elhízva se vagyok.

Pedig voltak korábban barátnőm, tudok mélyen szeretni, tudom milyen jó érzés az amikor a fontosnak érzi magát a párod melletted...

Néha szép helyeken lenni, néha otthon punnyadni, néha utazni..


Egy tetovált M.richárd klónnak ezek alanyi jogon járnak, nekem pedig vagy a kamu "foglalt vagyok" vagy a trokhár, kocsmastílus jut.


Mindenki azt írja, hogy nem minden lány ilyen, de ennél jobban hová nézzek szét?

Menjek ki Thaiföldre akkor könyörögnek a fehér férjekért?


Többször a tükörbe néztem, de nem látom az okot...

És kicsit kezdem magam úgy érezni, hogy lassan elkezd negatív irányba torzulni a személyiségem aminek az lesz a vége, hogy lehet, hogy megkapó leszek, de mindenkit kizsigerelek lelkileg aztán eldobom mint a szaros kapcát...


Itt tartok 28 évesen budapesten...

tapsvihar és sztárság....



2019. júl. 13. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit mègiscsak felszínes vagy ha elolvasod az írásod.


A baj ott kezdődik te nem egy bizonyos lányt akarsz hanem egy lányt akinek megvannak azok a külső tulajdonságok amik neked tetszenek.

2019. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanezt érzem, csak nőbe. Nem tudom, tinderig azért nem süllyedek.
2019. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nőgyűlölő nem lehetek ha elolvassák amit írtam 😀

Remélem...


Romlott az inkább lassan ettől leszek, mert, nem tudom ti, hogy érzitek a sok feszültség az felgyülemlik és ahogy nézem youtubeon a gold-digger prankeket...

Eskü most a nyáron leforgatom valakivel a magyar verziót....

2019. júl. 13. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Tehát odamész egy nőhöz, ő nem hajlandó összejönni veled, akkor felszínes? És honnan tudod, hogy nem foglalt? Kinyomozod?


Mondjuk ha M. Richárd féle szilikon csajokra vágysz, akkor mit vársz? És szerinted Thaiföldön nem a pénzedért akarnának téged a nők.

2019. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezzel ráz le mindenki, mondjuk úgy.

És az M. Richárdos részt leszel szíves figyelmesen átolvasni. Nem írtam,hogy nekem szilikon KELL!

2019. júl. 13. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Attól, amiért te odamész valakihez, csak mert ápolt vagy és nem vagy ronda még nem fognak a nyakadba ugrani a nők. A belső értékek is fontosak és az, hogy egy kicsit jobban megismerjenek a lányok. Ja és te is jobban megismerd őket, ne csak random odamenj a szembejövő Marikához, csak mert csinike. Szóval az okokat valószínűleg nem a tükörben kell keresni. Sok jó nő van, akik nem szívesen lennének kapcsolatban.
2019. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint szívesen lennék kapcsolatban. Csak meg kell tanulni bánni velük.
2019. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy peched van, hogy tényleg a foglalt nőket szólítod le. De miért nem mész fel egy társkeresőre és keresel olyanok között, akik valóban társat keresnek, és ezt lehet is tudni? Mondjuk az Első találkozás pont ingyenes is.

Amúgy egy ilyen hiszti ott sem lesz nyerő. :-)

2019. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Ez is szánalmas kérdés. Tehát azért felszínesek szerinted, mert nem akarnak összejönni veled.. jesszus, senkinek sem kötekessége kapcsolatban lennie veled.


Én sem talàlom a pàrom, de ettōl még nem kezdem el szídni a férfiakat, sosem fogom megérteni az ilyen gondokodást. Vajon én szingliként miért nem váltam sosem ilyen frusztrált takonnyá?

2019. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

"Menjek ki Thaiföldre akkor könyörögnek a fehér férjekért?"


Ja, menj ki. Aztán az asszonykát is te tartod el fullra, meg a gyerekeket.

2019. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!