Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sehol egy normalis csaj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehol egy normalis csaj? Vagy felszines es lekoptat vagy iranyitani akar. Most is lett egy tinderrol de ket percenkent megsertodik folyton megmondja mit csinaljak meg mindig a szexrol beszel.

Figyelt kérdés
Ha meg en mondom h akkor legyen valami megsertodik hogy dugni akarokcsak.
2019. ápr. 24. 11:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg hogy beszeljunk telefonon. Nem tudom par nap utan miert nem jo messengerezni foleg hogy alig vagyok privat beszelgetesre alkalmas helyen.
2019. ápr. 24. 11:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a csaj tényleg egy címeres nagy hülye lehet, hogyha semmi sem jó neki.
2019. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenen sertodik.
2019. ápr. 24. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát sztem akkor kérdezd meg tőle, hogy vajon mit is akar valójában? Mondd meg neki, hogy tiszta vizet kéne önteni a pohárba, mert ez a történet így nem mehet tovább. Ezt írd meg neki.
2019. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hasonlo szakra jartunk pl ket kulonbozo varosban. Mondom neki hogy azt mondjak ahova en jartam ott az a kepzes jobb. Na ezen is felkapra a vizet. Pedig tenyleg jobb. De ez csak egy a sok kozul.
2019. ápr. 24. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Jó, mondjuk ha ilyeneket mondasz neki, akkor te sem vagy valami jó beszélgetőpartner, mert abba beletartozik, hogy nem csinálok kínos feszültséget a semmiért.
2019. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked legalább van match-ed Papa :)
2019. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokra megyek vele ha mindnek van valami hulyesege. Viszont a gyk-s szuzcsajok. Na ok jobbak mint a tinderesek. Csak mar kihaloban vannak.:(
2019. ápr. 24. 12:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Pl volt egy szex centrikus par hete is de neki meg a fogai voltak olyanok hogy kosz de nem. :(
2019. ápr. 24. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, innen is próbálsz ismerkedni? És hogyan csinálod, mert ahogyan olvasom, itt nem szeretnek ismerkedni a nők.
2019. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!