Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sokaknál az egzisztenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokaknál az egzisztencia jelenti, mennyire komoly egy férfi?

Figyelt kérdés
Ha van saját lakás, az komolyabb 30 évesen, mint aki szülőkkel lakik? Miért? Lehet úgy is nézni, hogy a szülővel lakó gyűjtöget és van minimális megtakarítása. Akinek meg lakása van, az lehet, hogy 20 évre eladósodott és semmije nincs, csak tartozása a bank felé, és olyan pénzt is elköltött amit soha nem keresett meg és nem is biztos, hogy valaha meg fog. Mert jövőre kirúgják, megrokkan, bármi történik. Kölcsönt felvenni vakmerő felelőtlenség. A felelőtleneké a siker?

2019. júl. 14. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

A felszínes lányok gondolkodnak így, pl. tesóm, de ő nem is randizik már olyannal se, akiről tudja, hogy nincs jogsija stb. Én megismerni szeretném az embert, mert nekem a személyisége a lényeg, az, hogy mellettem álljon és szeressen, a benne rejlő tehetség és lehetőségek, és ez nem a jelenlegi anyagi helyzetén múlik, mert pl. mérnökként később simán többet kereshet, mint akárki.


24/N

2019. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem akarsz hitelt felvenni akkor 2 valasztásod van:

-több millios havi fizetésed van

-a mai ingatlan árak mellett gyűjtögethetnél kb 80 éves korodig amíg átlag fizetésből kpra tudnál venni egy lyukat (és a mai arak akkor hol lesznek?)

A hitel nem egy rossz dolog, kockázatos, de szerintem az emberek 80%a bevállalja, mert máshogy nem jutna előbbre. Nekem pl a szüleim is hitelt vettek fel autóra, házra hogy legyen. Milyen dolog lenne az hogy én nem vállalom a "kockázatot"? Inkább arra kell törekedni hogy ne ússz el az adósságokkal, ne betegedj meg, ne veszítsd el a munkád, vagy ha padlóra kerülsz, állj fel mihamarabb

2019. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindnekinek opcio hogy otthon lakjon szülőkkel,ha máshol talál valaki munkát máris nem jó ha onnan 100kmre egy kis faluban lenne lakhatás anyunál :)

És durva ,de tapasztalat láttam jópár szerződést és az emberek is elmondták,a törlesztő részlet kevesebb mint az albérleti díjuk lett volt.

2019. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: Nálam pl pár percre van a munkahelyem és nem szeretnék 2 sarokkal alrébb menni, csak azért, hogy elmondhassam, egyedül lakom. Kifizetni 80ezer lakbért + rezsi a rezsi+minimális felújítási/közös költségek helyett. Alsó hangon 80ezer havonta nálam marad. Soha nem tartoztam senkinek, egy áruhitelem sem volt. Mindent megvettem KP a mosógéptől a tévéig. Mégis én vagyok lesajnálva ha ezt elmondom, "mert JóskaPista 21 éves, örökölt egy lakást, úszik az adósságban a felújítása miatt, hű milyen komoly ember".
2019. júl. 14. 21:19
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Igen a "nők" 99% ának fontos
2019. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező :) Sok nő nem is feltétlenül a saját lakáshoz ragaszkodna,de ha komolyabb kapcsolatod lenne akkor már nem akarna a te szüleiddel élni hanem inkább kettesben külön...akkor meg ugye csak albérlet jöhet vagy hitel ...vagy ha esetleg neki van saját lakasa
2019. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Az a komolytalan aki nem született értelmiségi családba! Sok fiatal srác kap a szüleitől lakást és BMW-t , cégvezetői munkát stb
2019. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha úgy gondolkodsz, hogy a szülőktől különköltözni pénzkidobás, akkor nem lehet veled hosszútávon tervezni. Kézpénzre 3, 5 és 10 év múlva sem fogsz tudni lakást venni, tehát komoly kapcsolatot, családot nem lehet veled tervezni.
2019. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Én biztos, hogy nem kezdenèk olyan 30 évessel, aki a szüleivel él.

Franc akarja rögtön megismerni a csalsdját, és lábujjhegyen osonni, ha ott alszom.Az sem opció, hogy mindig nálam legyünk.


N/30

2019. júl. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hááát itt most nem csak a nők ludasok.

Nézd, vagy mersz vagy kihullasz. Nem akarsz saját életet? Nem akarsz önálló lenni 30 évesen?

Én inkább albérlet mint szülőkkel.

Valaki előttem már leírta, hogy olcsóbb a hitel sokesetben, mint az albérlet. Ez így van. Saját példám:

35M hitel, 30évre (32éves vagyok) 150 havonta a törlesztő. Ez tapasztalat (igaz nekem 3x ennyi önerőm van, de ez most nem lényeg). Ebből ha van minimális önerőd a lakás/ház árához mérten (10-20%), akkor tudsz venni 1-2 szobás új építésű lakást akár a 13. kerületben is. Mi a baj vele? 150/hó? Akkor lejjebb adod, 25-30körül meg van 1-2(talán 3 szobás) panel is. 20M hitellel 30 évre 80körül lesz a törlesztőd. Ha ennyit nem tudsz kitenni havonta, akkor baj van, mert egy normális párkapcsolathoz sem lesz elég.

Nézzük a nők szemszögéből:

- Te vagy a férfi, old meg. Jogos az igény, old meg, így vagy úgy.

- Ha egy nő veled akar lakni, akkor nem mamahotelbe szeretne becsöppenni. Ebben a korban ez már nem divat, 30 körül legyen már önálló életed.

- Ha egy nő veled akar lenni, akkor (jobb esetben) veled tervez sokáig, az pedig ti ketten vagytok, s max a gyerekeitek. De azok a tiétek, nem pedig magaddal hozott papa, mama. Nyilván itt jön a képbe a mai felfogása a nőknek, nem egy életre tervez veled, hanem csak ideig óráig, azaz ugródeszka leszel 1 jobbig. Mivel mindenkinél van jobb, csak az a kérés mikor lesz elérhető ez számára. Nyilván itt akkor nadrágszíj meghúz, nálam laksz, tiéd a rezsi, vagy te főzöl. Fellehet ezt osztani szépen, csak jön majd a kettős mércéjük, hogy mindent te, különben Jani majd megcsinálja, s oda megy....

Szóval, ha levonod a konklúziót, és éretten gondolkozol, még mindig jobb egy (szarabb) saját, mint egy idegen jó, ahonnan elindulsz...

2019. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!