Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye érthető, ha soha nem...

Ugye érthető, ha soha nem fogok megnősülni? (Sport- és normál kocsik, igen komoly családi ház, nyaraló és biztos egzisztencia! De kinyitották a szememet a kedves kérdező és válaszoló hölgyek! ) A többi lent!

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdést bemásolok:


""Mit csináljak ha utálom már a férjemet mert egy csödtömeg? De szeretem is valahol és féltékeny vagyok más nőkre. Igazábol csak a fizuja kéne meg a lakását iratná rám aztán elmehetne ahova akar. Hogy érjem ezt el?""



Vagy itt van pl. ez is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. máj. 16. 13:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha normális nőt találsz,akkor nem fog ilyen történni veled. Persze sajnos sokan megjátszák magukat úgy hogy te észre sem veszed. Én nem tennék ilyet.

Egy lány:)

2011. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%

Ettől még megnősülhetsz, nem mindenki ilyen...

Egy jó ügyvéd és egy még jobb házassági szerződés kell és meg van oldva minden.

2011. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%

Soha ne add fel! A világban vannak még normális, kedves, és odaadó nők.


N

2011. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

A házasság előtt is meglevő magánvagyon soha nem lesz közös, hacsak nem íratsz a nevére vagy közös névre valamit.

Ha csak emiatt aggódsz, ez ne tartson vissza a nősüléstől.

2011. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kellene egyből általánosítani!
2011. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Nos, nő vagyok. Vagyis, 19 éves, maradjunk annyiban, hogy lány. Több ingatlan van a nevemen, emellett komoly megtakarítások is, amit mind a szüleimnek köszönhetek. Akkor most mondjam én is azt, hogy soha nem megyek férjhez? Sajnos tényleg vannak ilyen nők, de azért valljuk be, nem mind ilyen. Úgyhogy nem, számomra nem érthető. Mert a kocsid, a házad, a nyaralód egy darabig boldoggá tesz, de mi lesz majd 60-70 éves korodban, mikor egyedül ücsörögsz otthon és senki nem nyitja rád az ajtót?
2011. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%

lesz egy rendes lány aki nem a pénzedre bukik

most le leszek pontozva meg jönni fognak az árvert, sokat csalódott férfiak de igen is vagyunk akik nem a pénzre megyünk

persze jó ha az ember olyannal köti össze az életét akivel viszonylag jó anyagi hátteret tud kialakítani na de nem ez a lényeg

az én párom nem keres 100ezreket és imádom-szeretem

nem egy (mellesleg jóképű) pasi ajánlotta fel hogy költözzek hozzá eltart stb, akik megtehették ismertük egymást és nagyon megtetszettem nekik

ez van

de csak példa volt

2011. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy barátnőm, már nem vagyunk jóban, aki nagyon jó körülmények között él, ennek ellenére az volt számára meghatározó párválasztási szempont, hogy milyen autója van a pasinak. Volt, hogy sajnálkozva hívott fel, hogy X-nek sajnos csak egy "dobozos" Opel-ja van...Szánalom néhány nő:-( Én is nő vagyok, de valahogy mindig más számított, mint az anyagiak.
2011. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%

hát,ha ez alapján ítélsz,akkor megértelek,én sem tenném a helyedben:)

Viszont az átlag szerintem nem ilyen..Egyébként mi majdnem szétmentünk a férjemmel,mikor elkezdett nagyon jól keresni.Megváltozott,én meg mondtam neki,h ok,akkor lehet dönteni,hogy mi a fontosabb...nem mondom,szeretem,h nem kell görcsösen beosztani a pénzt,de nekem fontosabb,h az az ember maradt végül,akibe beleszerettem..

2011. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem vágysz a szerelemre, akkor érthető.

Nálunk a férjem volt jobb anyagi helyzetben, de soha, de soha nem kellene a pénze. Mielőtt összeházasodtunk, kértem, ügyvéd előtt írjunk egy szerződést, amiben leírtuk, ha válunk, semmi nem kell abból, amit az esküvő előtt szerzett, és az utána lévő is a fizetésünk arányában fog eloszlani. Ezt én ajánlottam fel, hogy bizonyítsam, nem a pénze kell. Egy csomóan megszóltak, hogy miért tettem, mert így nem lesz pénzem.

(2 lakása volt, autó, nyaraló, jó állás)

Ő elég ambiciózus, én is ez vagyok, elindítottam a saját kis vállalkozásom a segítségével. Már magam is elő tudnám teremteni azt, ami nekem kell. De eszembe se jutna elhagyni. Imádom őt, és sosem voltam még ilyen boldog.

Szóval fel a fejjel! Ne mondj le a szerelemről!

2011. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!