Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok csajozni /ismerkedni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, szoktam jarni szorakozni is barataimmal de egyszeruen se bulikba se mashol nem tudok lanyt "felszedni". Rendszeresen sportolok, szoktam visszajelzest kapni pl noverem baratnoitol, utalva hogy jol nezek ki, de egyszeruen meg csokig se jutok el, onbizalmam sincs sok, amikor bulizunk se nagyon szoktam odamenni mert kedvemet is elveszi ha lekoltatnak, csak figyelni szoktam hatha szemezunk vagy ilyesmi de ugy erzem nem kozelednek hozzam. Van par haverom akiknel szerintem semmivel sem vagyok rosszabb sot fizikalisan sport miatt jobb de ők mégis szoktak talalni. Buliban csajozas pelda volt mivel normalis kapcsolatot szeretnek de erre meg annyi eselyt sem latok

2019. júl. 15. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Detto 24/F


:D

2019. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem johetsz be mindenkinek, ezt tudatositsd es igen is menj oda aki tetszik, ahoz ne aki nem, mert foleg ha alalossz az elvarasidnak es vissza utasitanak attol esik vissza az onbizalmad, azt tudni kell h a nok legyen ronda vagy szep ugyan annyira szamit, hogy hogy nezel ki, ergo erdemesebb akkor mar feljebb tenni a lecet, ne tul magasra de semmi kepp se olyannal probalkozz akivel am nem jonnel ossze. Lehet lepontozni
2019. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus balf... vagy. Az ilyeneket kiröhögik a lányok! A nővéred barátnői meg sorban csüngenének a farkadon ha csak a fele is igaz lenne annak amit mondanak. Naiv...
2019. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem csinálsz semmit, ergo nincs önbizalmad. Hogy hogyan függ össze a kettő? Elmagyarázom. Az önbizalmat nem a gólya hozza, nem az égből pottyan az öledbe,nem kapod meg húsvétra apucitól. Önbizalmat neked magadnak kell szerezned. Ennek a módja az, ha eltervezel és véghezviszel dolgokat. Amikor látod, hogy amibe belefogsz, az sikerül. Amikor látod, hogy BÍZHATSZ MAGADBAN.

Stimmt?

2019. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen :) tudom hogy belul fogom fel rosszul, sokszor ugy erzem jobb lett volna kicsit regebbi idokben elni amikor meg lanyok se ilyenek voltak es rendesen szerelmesnek lenni mert ez hianyzik a legjobban. A legdurvabb hogy ezt nem gondolnak rolam kivulallok pedig ha tema nyugodtan szoktam beszelni rola
2019. júl. 21. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!