Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányként mi kell ahhoz, hogy legyen esélyem az ázsiai fiúknál?

Figyelt kérdés

Leginkább a koreaiak tetszenek, de a kínaiak vagy a japánok is érdekelnek. Nagyon tetszik a szemük meg a viselkedésük is más azok alapján amit hallottam. Milyen lányok tetszenek nekik? Hol találok ilyen fiút? Nem kérek troll válaszokat.

20L



2019. júl. 15. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
koreai ugy elnyomna hogy csak na pikk pakk
2019. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyik baratnomnek volt kínai pasija :) de a pasi Magyarországon nőtt fel már.Nincs ilyen sablon hogy milyenek jonnek be nekik a barátnőm duci és hosszú szőke haju míg a tipik kínai nők nem ilyenek ,lehet épp ezért tetszett meg neki...
2019. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy hol találsz...'mi őt úgy találtuk hogy a a szülei ruha üzlete előtt kint cigizett 😀 Szval kínai boltok környékén akár
2019. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy a kínai fiúknak mennyire jönnek be a magyar lányok,Én magyar fiú vagyok és a kínai lányok rám se néznek.
2019. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Fehér punci.


Ezzel nyert ügyed van.

2019. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, alapvetően vagy olyat keres, aki hasonlít az ázsiaiakra (visszafogott, kedves, házias) vagy pont az ellentéte (nagyvilági, modern, határozott)


Koreai kulturális fesztiválon pl sok ázsiai szokott lenni, ott lehet ismerkedni

2019. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar lányként mi kell ahhoz, hogy legyen esélyem az ázsiai fiúknál?"

Leginkább az, hogy minél több ázsiai fiúval találkozz, beszélgess. Aztán valakinek megtetszel majd. Náluk is rengeteg különböző személyiségű és ízlésű ember él. Nem lehet az ázsiai sztereotípiákat ráhúzni mindenkire. Nekem pl. japán férjem van, de neki korábban is mindig nem japán barátnői voltak, és tényleg olyan a személyisége, hogy egy tipikus japán lánnyal nem jönnének ki jól. De van japán nőismerősöm is, aki kicsit nagyszájú cserfes, amúgy tök jó fej, de a visszafogott japánok emiatt kicsit kinézik maguk közül. Mi ketten meg rögtön összebarátkoztunk. Szóval vannak ott is bőven olyan emberek, akikhez jobban passzol az európai mentalitás. Persze kompromisszum kell, de nem kell magadra erőltetni semmi olyan életfelfogást, ami tőled teljesen idegen.

Ha van esélyed kiutazni pl. ösztöndíjjal, akkor biztos találnál valakit. Magyarországon olyan kevesen vannak, hogy elég nehézkes a dolog.

2019. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

"Magyar lányként mi kell ahhoz, hogy legyen esélyem az ázsiai fiúknál?"


Hát első szabály, hogy szex közben ne panaszkodj ha nem érzel semmit és végezz kőkeményen intim tornát, ha biztosra akarsz menni. Nézz nyugodtan trollnak (nem vagyok az), de gondolom nemcsak animéket fogtok nézni a kanapén és a szex is része lesz a kapcsolatotoknak. Márpedig a legtöbb lány sajnos nem tudja mi merre hány centi és mi az átlagos meg mi a nagy. Nem árt ha ilyenekre is felkészülsz előre, hogy ne érjen csalódás.

2019. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezz,az elég lesz.

Nekem minden ázsiai csávó ismerősöm fehér meg arab csaj fétises

2019. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!