Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek 18 éves lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek 18 éves lányként görcsösen attól hogy szerelmes leszek és kapcsolatom lesz?

Figyelt kérdés
Volt már két rövid kapcsolatom, az egyikben elég erőszakosak voltak velem, a másikban pedig verbálisan bántottak sokat, de éppen ezért nem is maradtam bennük. Azóta ismerkedtem nagyon aranyos, rendes srácokkal is, akikből semmi rosszat nem tudtam volna kinézni, de a legapróbb jelre, hogy valamelyikük többet akart volna, olyan szintű stressz tört rám, hogy fizikailag rosszul lettem és szinte enni és aludni sem bírtam, és ez az érzés addig nem múlt el, amig minden kapcsolatot meg nem szakítottam az adott személlyel. Hogyan lehet ezen segíteni? Járok pszichológushoz(nem emiatt) de ezt a problémámat ő sem érti, nem igazán tud vele mit kezdeni. Lehet ezrn valahogy segíteni? Nem akarok így élni, szeretnék úgy szerelmes lenni,mint mások, nem vagyok se leszbikus se semmi ilyesmi mielőtt valaki ezzel jönne. Kérek mindenkit, hogy ne írjon bunkó válaszokat

2019. jún. 20. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Rossz szülői minta. Korábbi tapasztalatok miatti mártírkodás.

Amíg nem okés a lelked addig ne is keress kapcsolatot mert nem kell a lelki nyomorultak gyártani

2019. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,pont az ilyen szemét válaszok mellőzését kértem
2019. jún. 20. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Tudod ez olyan mint a Mátrix... Kék tabletta vagy piros?


Legyek őszinte vagy kedves?


Nem való neked a párkapcsolat így ne is kezdj míg be nem nő a fejed lágya. Amit leírtam az megfontolandó nem a levegőbe beszélek kezdj önismeretbe és önfejlesztésbe mert ha így folytatod 25 éves korodra kiégsz akkor meg már a legalja pasik fogják beérni veled csak.

Sorry.

2019. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
A pszihológus nem ér szinte semmit, maxkmum a lelkedet könnyíti meg. Én kineziológushoz jártam, nem pont ilyen problémával, mint te. Ezt úgy képzeld el, hogy maga az agyad, lelked, tudatalattid hívhatjuk akárhogy tele van blokkokkal, kinek milyen területen az életében, de annyi a lényege, hogy valamikor (akár már gyermekkorodban is) születhetettek ilyen blokkok. Ezeket a kineziológus "feloldja", kielemzi és segít. Ők pszichológusok is egyben, csak sokkal jobbak. Próbáld ki. Ha ilxen szinten elutasitó vagy a szerelemmel kapcsolatban nem biztos hogy elég pár alkalom, de segíthet. Olvass utána.
2019. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sikerült feldolgozni az előző kapcsolatok traumáit, ezért rettegsz. Érdemes lehet pszichológushoz is elmenni, vagy bármilyen más módon feldolgozni ezt a traumát.
2019. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!