Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ide írogató személyeknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ide írogató személyeknél tényleg csoda az hogy senkinek sem kellenek a "furcsa" mentalitásukkal?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom olvastam már pár weboldalt, de ami ITT megy azon nem tudom hogy sírjak e vagy röhögjek.


Arról nem beszélve hogy egyesek férfi létükre olyan hisztiket levágnak hogy az valami tragikus. Bár egyébként semmit se old meg.


Egyébként ha az mind igaz lenne amit ide leírnak akkor az emberek jó 80%-a soha nem lett volna kapcsolatban, vagy intimitásban része.



2019. júl. 15. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet mit tenni, ez jutott. Nincs remény...
2019. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lazy Lover ***** válasza:
33%
Igen kèsz csoda hogy flórácska össze jött gáborral :-D
2019. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

[link]


Szerintem nekem jó testem van, mégse kellek senkinek. Pedig normális vagyok, nem farokszelfis meg ilyesmi :(


De hát ez jutott... :((

2019. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

"vagy röhögjek."


Én ezért látogatom az oldalt. A napi humoradagom mindig megvan.

2019. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Van aki tényleg reménytelen eset, van aki csak azt élvezi hogy hatásvadász kérdéseket írogat ki. Mondjuk itt a gyakorin nem pont az átlagemberek képviseltetik magukat, de mivel itt anoniman lehet hozzászólni, így olyanokat is bevallanak az emberek, amit máshol nem tennének. És ez így van azokkal is, akik nincsenek jelen az oldalon és csak átlagos csávók/csajok, mindenkinek megvannak a maga fétisei, csak magukban tartják.
2019. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
A furcsa mentalítású emberek,virágoztatták a világot.Felfedezők,tudósok,művészek,stb.Soha nem az átlagos emberek hoznak változást.
2019. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem csoda, ezt dobta az élet. Régebben én is úgy voltam vele, hogy mindenki talál valakit, aztán ellesznek. Aztán, ahogy egyre több embert ismertem meg, teljesen normális srácoknál is láttam, hogy nem kellenek senkinek. Oké, vannak tényleg kattantak, ahol érthető a dolog, de vannak teljesen normális srácok is ezek között, akik pl. olyan miatt szívják meg, hogy randin kicsit izgulnak.


Amúgy, ha már kiírtad a kérdést, akkor írhattál volna a másik oldalról is: Olvastam már pár weboldalt, de amit itt láttam a nőktől, azon nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Vannak normális nők, de a többség egyszerűen mindenért szidja a férfiakat. A kérdésed kiírása is jó: Ha nő írja ki a problémáját, valahogy nem özönlenek a lúzerező válaszok. Ha férfi írja ki, egyből jön, hogy ő lúzer és minek sír.


Összegezve szerintem ezek a férfiak és nők egymásnak is köszönhetik, hogy milyen szintet értek el. A különbség annyi, hogy a férfiaknál legalább elég sokszor látni, hogy felismerik a gyengeségeik egy részét.

2019. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Most attól, hogy valaki férfi, miért ne hisztizhetne?!

Elég nagy hülyeség, hogy ebben az országban egy ilyen gagyi társadalmi nyomást hitetünk el az emberekkel, hogy a férfinak nem szabad érzelmeket kimuatatni, mert az nem férfias blablabla.

Sztem pont az a lényeg, hogy kibeszéljük, vagy akár kiírjuk magunkból a problémákat akár egy anonim oldalon.

Csak ne fojtsuk el magukban. MErt a ki***ott magyar társadalom azt nyomja bele a férfiakba, h ne beszéljenek semmiről mutassák keménynek magukat...Aztán csodálkozunk, hogy az öngyilkosságok az egekben vannak, amelyeknek a 70-80% férfi..

2019. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"A furcsa mentalítású emberek,virágoztatták a világot.Felfedezők,tudósok,művészek,stb.Soha nem az átlagos emberek hoznak változást."


Tesla vagy Newton sosem rinyáltak azon hogy nincs nőjük.

Én meg a kapcsolatokról beszéltem nem arról hogy milyen művészek, tudósok.... vannak és ők miket értek el.

2019. júl. 15. 23:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesla vagy Newton sosem rinyáltak azon hogy nincs nőjük.


Mert nem volt Gyakori. Különben lehet itt rinyáltak volna névtelenül.

2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!