Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ellentétek vonzzák egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétek vonzzák egymást vagy miért van az hogy nagyon kövér férfiként a kórosan sovány nők az eseteim?

Figyelt kérdés
Tényleg a nagyon kövér vagyok és általában a nagyon sovány nők az eseteim, szerintem egy 60 kgos nő már kövér tonna donna, általában a 40 kg os tényleg nagyon sovány nők az eseteim
2019. júl. 16. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert a kövérségednek nincs köze a másokkal szembeni izlésedről. A nagyon kövér nőknek sem a nagyon kövér férfiak az eseteik. Sajnos azt kell mondjam, hogy a vonzalmad egyoldalú. Próbálj meg lefogyni egészségügyi és személyiségbeli okok miatt is.
2019. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót a hasonlót vonzza. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Agyilag veled van a baj. Egy egészség nő soha nem 40 kg, csak a tini és a gyerek kislányok azok.

2019. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy kórosan sovány alatt mit értesz...

Mint tudjuk itt gyk-n sokan túloznak vagy nincsenek tisztában a fogalmakkal.


[link]


[link]



A kettő között van különbség.

2019. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3. Valamiért inkább az első az esetem
2019. júl. 16. 09:19
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
a hájas, puha valagaddal,. amit gusztustalan nőként tapogatni szex közben, miért kell jelzőkkel még degradálnod a ducibb nőket? Miért nem elég elmondani, hogy neked duci?? Ez provokáció? mindjárt jelentem
2019. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
hogyne :)
2019. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Sportolj koma. Fiatalon vétek kövér disznónak lenni. Gondolom eszed a sok szemét kaját, iszod a Colat, nulla mozgás. Én sem vagyok piszkafa, de 190 magas vagyok és hidd el, úgy 107 kg, hogy még csak mackós sem vagyok, mert futok, bringázok, túrázok, sétálok, szóval sportolok és nem zabálok húst, szemét kaját sem. A fenekem is izmos, a lábamról nem beszélve és a nők szeretik szex közben az izmos feneket markolni, ráadásul mivel izmos, nagyokat, erőseket is lehet lökni a nőbe. 🙂 31F
2019. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kicsit sportolj és szerintem semmi akadálya!
2019. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó te 107 kilóval nem vagy izmos se sovány sztem! A mai férfi átlag 185 cm/ 70 kg. Az én barátom 90 kg volt nem volt hajlandó lefogyni ezért dobtam!


21/L

2019. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én 172 cm mellé vagyok 130 kg kB.
2019. júl. 16. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!