Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha egy nő azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő azt mondja magára, hogy kövér, milyen helyzetben nem mondjátok neki, hogy "ugyan, dehogy vagy az"?

Figyelt kérdés
Olyankor, amikor tényleg kövérnek gondoljátok?
2019. júl. 9. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha azt mondja, hogy kövér, akkor az.
2019. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha sok a pénze, és kell nekem. (mármint a pénze)
2019. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Mi az a szint ami felett már "kövér"? Ezt nem lehet számokhoz kötni, ráadásul az egyéni megítélések... Itt az oldalon sokszor tök átlagos csajokat is lekövérez a Gyakorikérdések Tesitanár Divízió, másnak meg a tényleg kövér is rendben van.


Meg melyik attribútum dönt? Csak a natúr súly, a testzsírszázalék, a mentalitás, a megjelenés, a stílus? Mégis melyik? Ez így nem megítélhető.


A kérdésre a válasz: Arra aki az adott férfi megítélése szerint valóban kövérnek számít. Esetleg akkor nem reagál, ha a felesége napi 2-3 alkalommal eljátssza, mert már unja.

2019. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Az biztos, hogy ha kövér és ezt meg is kérdezi tőlem,akkor én az igazat fogom mondani. Mivel én is kövér voltam valaha én ezt megengedhetem magamnak:) viszont tudok adni gyakorlati tanácsot is, ami biztos hogy segíthet lefogyni. Én úgy gondolom, hogy azok mondják ezt, akik az illető hölgyet nagyon közelről szeretnék megdu...megismerni. én hazudni nem fogok, rögtön egy kapcsolat elején csak azért hogy női nemiszerv közelébe jussak. Soha nem süllyedtem idáig.
2019. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván, ha tetszik. Van itt a szomszédos lépcsőházban egy eléggé husis, vastag combú, de izmos vádlijú nő, igen nagy popsival, ami narancsos is. Ennek ellenére kívánom és simán szerelmeskednék vele, csak férjezett. 🤪 F
2019. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez beugratós kérdés, nem szabad rá direkt választ adni.

Ha azt mondod neki, kövér, megsértődik, ha azt, hogy nem, akkor hazug disznó vagy, és megsértődik.

2019. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Amikor az én definícióim szerint is kövér, azaz egyetértek vele.

32/f

2019. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Erre nem tudsz jót válaszolni.:-)
2019. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha valójában nem kövér (mert testképzavara van, anorexiás) vagy van rajta felesleg, de az pont úgy oszlik el hogy az nekem tetszik.
2019. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindig ezt mondom, hisz’ ilyenkor ezt várják el - a valóság lényegtelen.
2019. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!