Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

Természetes göndör hajam van mint a képen viszont van, hogy egyenesen, vagy hullámosan hordom. Hogyan kéne hordanom többet a hajam, hogy jobban tetszek?


[link]

[link]

[link]



2019. júl. 16. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, nem fiúként írok, de ha sokat egyenesíted tönkre fogod tenni a hajad.
2019. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tudom a külső másodlagos, de van egy kiszemeltem aki előtt szeretnék vonzó lenni
2019. júl. 16. 12:14
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hagyjad termeszetesen. En ezt soha nem ertettem, a csajoknak mindig az nem jo, ami van: az egyenes gondort akar, a gondor egyenest. Valszeg, ha nincs pasid annak nem a hajad az oka, mar ha az szep, egeszseges es hosszu.
2019. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1 nem hajvasalóval csinálom. De itt nem ez a kérdés
2019. júl. 16. 12:15
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
A középső extragöndör szerintem nagyon gagyi, a másik kettő rendben van. Igazából ez nem oszt, nem szoroz. Ha valakinek bejössz, akkor mindkét hajjal befogsz. Ha nem, akkor sehogy...
2019. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, az emberek ízlése nem egy, így az itteniek véleménye nem számít a kiszemelted szempontjából. És ha valakinek kellesz, nem csak a hajad miatt lesz. Erősen tini kategória.
2019. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Változatosan vagy ha van párod, akkor kérdezd meg, hogy neki hogyan tetszik a legjobban. Plusz ahogy neked tetszik, haj témában Édesanyádat is megkérdezheted, hogy szerinte hogyan áll neked a legjobban.
2019. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezek alapján senki nem fogja megmondani sem azt, h neked melyik áll jobban, se azt, hogy a srácnak melyik tetszik jobban.
2019. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lányok szerint mind jó rajtam, de nem tudom a fiúknak álltalánosságban mi jön be.
2019. júl. 16. 12:32
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, hiába jön be egy férfinek az egyenes, ha neked nem áll annyira jól. Nekem volt pasim, aki fekete hajú mániás volt, de nekem a barna áll jól, vettem fekete parókát igazi hajból és megmutattam neki, hogy nem áll jól nekem. Én speciel alkalomhoz, ruhához igazítom a hajamat. Van csatos póthajam, parókáim, néha egyenes, néha hullámos, felkötöm, 2 copfba... mikor mi. :)
2019. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!